Pārsteidzoši: kura horoskopa zīme ir lielākais trūkmcietējs, bet kura peldas naudā?


Vēlies uzzināt, kura zodiaka zīme visvairāk mīl naudu? Lasi bagātāko zīmju reitingu, kas izveidots, sākot no pēdējās vietas.

12.vieta – Strēlnieks
“Godpilno” 12.vietu un paša lielākā “trūkumcietēja” tituls tiek Strēlniekam. Neticami, bet fakts: Strēlniekiem vienmēr ir nauda (parasti – daudz naudas), tomēr šī nauda vienlaikus it kā nav. Tāpēc, ka pasaulē vienmēr ir kāds bagātāks par Strēlnieku, bet tas nav izturams! Tāpēc katrs sevi cienošs Strēlnieks, kas neieņem pirmo vietu “Forbes” reitingā, patiesi uzskata sevi par nabadziņu un apdalītu. Pastāv aizdomas, ka arī vislielākā bagātība nepadarītu Strēlnieku mentāli bagātāku. Šo negausi nav iespējams ne pabarot, ne citādi piepildīt.

11.vieta – Ūdensvīrs
Ūdensvīram nav naudas, jo tā viņam nav vajadzīga – viss ir ļoti vienkārši un loģiski. Bet kamdēļ? Trīcēt kā nemirstīgajam Kaščejam pie sagrieztiem papīrīšiem – tas neatbilst Ūdensvīra dabai. “Dzīvojam tikai vienu reizi, kaut kā jau galā tiksim,” tāds ir viņa moto. Un – ja godīgi, tad neviens Ūdensvīrs vēl nekur nav pazudis. Tāpēc, ka vienmēr atrodas kāds, kas gatavs apgādāt Ūdensvīru ar naudu apmaiņā pret iespēju nedaudz pabūt viņam līdzās un sajust nevaldāmo Ūdensvīra dzīves kāri.

10.vieta – Zivis
Zivīm tikusi 10.vieta tikai tāpēc, ka Visums necieš netaisnību, bet mēs neuzdrošinājāmies to saniknot. Proti, patiesībā Zivīm vajadzētu ieņemt vietu pirmajā trijniekā, jo nauda tām ir. Daudz naudas. Taču mums pienākums pateikt, ka Zivis galīgi nemāk to nopelnīt, neraugoties uz to, ka dāsnais Visums piešķir šai zodiaka zīmei veselu iespēju okeānu. Bet nē – Zivis dod priekšroku dārgiem akvārijiem un dekoratīviem dīķiem, kuros kāds noteikti iebērs barību. Taču – ja palaist Zivis pastāvīgā peldējumā, savai iztikai tās kā nebūt nopelnīs, taču ne vairāk.

9.vieta – Svari
Svari nevis vienkārši nemīl naudu – viņi to ienīst. Pareizāk sakot, ienīst ne jau skaistos naudas papīriņus, par kuriem var nopirkt daudz brīnišķīgu lietu, bet gan cilvēcisko iedzīvoties kāri. O, cik tas ir nicināmi un zemiski! Starp citu, šiku dzīvi Svari pat ļoti mīl, tā kā šeit ir zināma pretruna. Mums, protams, nevis Svariem. Jo Svaru pasaules kartē viss brīnišķīgi saliekas pa plauktiņiem – māksliniekam, protams, jābūt izsalkušam, taču aizrautīgie pielūdzēji var viņam pasniegt kaut “garšīgu”, piemēram, dzīvokli prestižā pilsētas rajonā.

8.vieta – Dvīņi
Dvīņi prot nopelnīt, taču naudas viņiem tik un tā nekad nav. Turklāt pavisam nav, dažkārt pat pārtikai vai kaķa barībai. Un viss tikai tāpēc, ka nauda Dvīņiem burtiski dedzina rokas – vajag iztērēt ātrāk, kamēr nav sācies! Tāpēc, ka sākties var jebkurā brīdī. Bet kas tieši? Velns viņu zina. Revolūcija, piemēram. Vai apokalipse. Tas ir jums nekas nesāksies, bet Dvīņiem sāksies noteikti. Viņi paši arī sāks.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru