Pēc uzstāšanās Grammy 2018, klīst baumas par Riannas grūtniecību FOTO

2018. gada 28. janvārī notika 60. Grammy apbalvošanas ceremonija. Viena no galvenajiem šīs vakara uzvarētājām bija Barbadosas skaistā dziedātāja Rianna.

29 gadus vecā dziedātāja ne tikai saņēma uzvarētājas statueti kategorijā “Labākais repa izpildījums”, bet arī dejoja uz skatuves, izraisot baumas par savu personīgo dzīvi. Pielūdzēji uzreiz pamanīja ievērojami apaļīgo Riannas vēderu.

Vai tiešām viņa ir stāvoklī?

Dziedātāja pati šīs spekulācijas nekādi nekomentē. Bet, ja tās izrādīsies patiesas, tad par laimīgo tēvu drīz kļūs Saūda Arābijas miljardieris Hassans Džamils, ar kuru Rianna satiekas kopš 2017. gada vasaras.

Saskaņā ar baumām, mīļotie jau ir sākuši plānot kāzas. Nesen Barbadosas skaistules pirkstā parādījās dārgs gredzens ar milzīgu dimantu.

Par dziedātājas mīļoto zināms, ka viņš kādreiz bija precējies. Hassans Džamils  pusotra miljarda bagātību guvis pārdodot Toyota automašīnas.

Starp citu, baumas par Rianas grūtniecību klīst katru reizi, tiklīdz viņa pieņemas par pāris kilogramiem. Bet, kā saka,nav dūmu bez uguns! Mēs ceram, ka drīz dziedātājas fani uzzinās patiesību.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: fabiosa.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru