Policistiem Krievijā ļoti nepatīk, ka viņus apdzen un sāk dauzīt auto VIDEO

capture-20150809-211944

Beigās izrādās, ka ar policistiem brauca vesela auto kolonna. Autovadītāju glābj tikai videoreģistrators. Kas un kā notika ir redzams video.

IAUTO.LV

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Kristaps Brugis</cite>

  Eh gopniki formas

 • <cite class="fn">Ingus Berķis</cite>

  Ar šādu situāciju pats vairākkārt esmu saskāries un par braukšanas kultūru Krievijā un šīs "kultūras" mantojumu bijušajās PSRS teritorijās viss ir skaidrs bez vārdiem. Nu jāciena jebkurš satiksmes dalībnieks ,jo pati stūrēšana ir jāuztver kā vaļasprieks,atpūta un vēsā angļu mierā tas jāizbauda.Ja gribas extrymu ,tad ne jau uz sabiedriski lietojamiem ceļiem to dariet!Esiet iecietīgi pret citiem satiksmes dalībniekiem un drīzāk ar laipnu attieksmi,humoru un citiem labvēlīgas noskaņas līdzekļiem atrisiniet ikdienas steigas,neapmierinātības un citu negāciju radīto stresa situāciju.Nu nav nekad nekur tā jāsteidzas,lai riskētu ar savu veselību vai pat dzīvību!!!

 • <cite class="fn">Bardinet</cite>

  Normāli, es ar iedotu ribās, tur tak skaidri redzams, ka džips apdzen priekšā braucošo gaišo busiņu un uzreiz arī sarkanais busiņš pēc noteikumiem, pat ar ieslēgtu pagriezienu, a šis atrafētais izdomā, ka var dzīt nost.. dabūja pa nopelniem..

 • <cite class="fn">Janis Podnieks</cite>

  Tieši tā… busiņš labu laiku atpakaļ jau parādīja signālu un sāka apdzīšanas manevru, tomēr to "pasaules nabu" kurš tuvojas diezgan ātri, viņi pamanīja vēlāk. Vecene dabūja par savu bravurību un netīro muti 🙂

Pievienot komentāru