“Sātanam Pradas brunčos” gaidāms turpinājums. Kāda būs otrā daļa un kad to gaidīt?

Ja jums patīk filma “Sātans Pradas brunčos”, tad noteikti atceraties, ka Endija Saksa- galvenā varone- beigās ieguva visu, ko gribēja. Taču, vai tu kādreiz esi domājusi, kas notika ar Mirandas otrās asistentes Emīlijas Čārltones sapni? Kā izveidojās jaunās meitenes dzīve?

Tagad mums ir visas iespējas to uzzināt, jo romāna autore Laurena Veisbergere izlaiž sensacionālās grāmatas otro daļu. Pēc rakstnieces teiktā, sižets grozīsies ap Emīliju: meitene dodas uz Holivudu, lai kļūtu par stilisti un tēla konsultanti slavenībām.

Grāmata ieguvusi ironisku nosaukumu “When Life Gives You Lululemons”, kas ir atsauce uz angļu sakāmvārdu (“Ja dzīve dod jums citronus, pagatavojiet limonādi”) un populāro fitnesa apģērbu zīmolu Lululemon.

Grāmatas pirmā nodaļa jau ir nokļuvusi tīmeklī, un, starp citu, tā vairāk līdzinās Holivudas hronikām nekā mākslinieciskajai fantāzijai: sākot ar ballīti Džidži Hadidas modeļu namā, beidzot ar varones darbu ar Džastinu Bīberu. Jāatzīst, ka šāds romāna sākums ir ļoti intriģējošs!

Veikalu plauktos grāmata būs redzama 5. jūnijā. Mēs esam pārliecināti, ka tā radīs tādu pašu sabiedrības interesi kā “The Devil Wears Prada”, un arī kļūs par bestselleru.

Filmas fani, kas uzņemta pēc romāna pirmās daļas, jau gaida filmas turpinājumu. Bet līdz šim nav informācijas par tās uzņemšanu.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: fabiosa.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru