Daži jautājumi, kas, mūs, āgenskalniešus, interesē:
– Vai tiešām tāpēc, ka Lidl plānos varētu būt būvēt Āgenskalnā lielveikalu, vajag slēgt Āgenskalna tirgu?
– Kāpēc objekta sakārtošana novilcināšana notikusi tik ilgi un kurš tieši ir vainīgs, ka nevarēja (vai negribēja) atrast līdzekļus elementāram remontam?
– Kā domnieku valdošā partija grasās tūristiem izskaidrot, ka Āgenskalna tirgus ir aizslēgts, lai gan tūrisma ceļvežos tas vēl ir atspoguļots? Vai drukāsiet par budžeta līdzekļiem jaunus tūrisma ceļvežus? Jeb viss būs tik vienkārši kā, uzklikšķinot Live Riga vietnē uz Āgenskalna tirgu?
Āgenskalna iedzīvotāja Sanita Ancāne. Raksts pirmoreiz publicēts Pietiek.com .
Skarbi par Āgenskalna tirgus slēgšanu izsakās arī žurnāliste Gunta Sloga:
“PRET ĀGENSKALNA TIRGUS SLĒGŠANU! Kad pirms kāda laika Centrāltirgus paspārnē nonāca Āgenskalna tirgus, tirgotāju vidū paklīda baumas, ka to slēgs. Es tam neticēju. Jā, pēdējos gados lielveikalu ekspansijas iespaidā tirgus ir panīcis, taču, kārtīga saimnieka rokās nonācis, tas atkal varētu atdzīvoties. Bet noticis pretējais, kopš te saimnieko Centrāltirgus, tiek darīts viss, lai tirgošanās apsīktu – to man ir stāstījuši vairāki tirgotāji. Nu paziņots, ka no janvāra tirgu slēgs. Kas notiks ar skābo kāpostu sievu, kas tur strādā jau gadus 20? Ko darīs Gunārs no Babītes puses, kurš ik sestdienu ierodas ar svaigiem salātiem un dārzeņiem, un ik rudeni izaudzē jaunu ķirbju šķirni vai četrkrāsainas bietes? Nemaz nerunājot par to, ka tiks pamests novārtā Reinholda Šmēlinga projektētais paviljons. Kāpēc ir sajūta, ka šīs pilsētas vadība dara visu iespējamo, lai dzīve Rīgā kļūtu nepanesama? Vai tiešām āgenskalnieši pieļaus šo kārtējo Nila Ušakova rokaspuišu gājienu?”
Opozīcijas līderis Olafs Pulks: “Āgenskalna tirgus renovācijai naudas nav, bet 9.maija svinēšanai par godu Latvijas okupācijai – ir. Saskaņas un Gods kalpot Rīgai prioritātes Rīgas Domē.”
AVOTS: vipi.lv