TESTS. Kurš ir tavs galvenais aksesuārs? Izvēlies un uzzini kaut ko jaunu par savu nākotni!

Izvēlies kādu no sešiem attēlā redzamajiem sieviešu aksesuāriem un uzzini, kas gaida ilgtermiņā.

1. Brilles – visticamāk, atklāsies jauna perspektīva – darbā, karjerā, finansēs vai personīgā dzīvē. Iespējams, pirmajā brīdī jums būs diezgan sarežģīti jaunajā situācijā, tomēr ilgtermiņā tas būs ļoti pozitīvs notikums.

2. Somiņa – droši vien jūs gaida nozīmīga vietas maiņa, kas var būt saistīta ar darbu, dzīvesvietu, ilgu darījumu braucienu vai aizbraukšanu apstākļu dēļ. Jebkurā gadījumā tas jums nāks par labu. Tiesa, varbūt ne tuvākajā laikā, bet ilgtermiņā gan.

3. Gredzens – lielas izmaiņas jūsu personīgajā dzīvē. Varbūt jūs drīz satiksiet mīļoto cilvēku vai arī jūs gaida zaudējums. Katrā ziņā tā rezultātā jūs kļūsiet garā stiprāka un dvēselē skaidrāka.

4. Cepure – jūsu dzīvē būs nopietnas emocionālas un intelektuālas pārmaiņas. Jūsu dzīvei parādīsies jauna jēga vai arī jūs tai piešķirsiet citu nozīmi. Varbūt tas būs saistīts ar jūsu nopelnu atzīšanu vai pievēršanos jaunai profesijai, varbūt jūs savā dzīvē satiksiet īpašu personu – savu skolotāju, kas jums ļoti palīdzēs dzīvē.

5. Kulons – jūs gaida notikumi, kas saistīti ar ģimeni vai personīgajām attiecībām. Situācija prasīs jūsu līdzdalību un aizsardzību no ārējām ietekmēm. Situācija ir saistīta vai nu ar jaunu attiecību parādīšanos, vai jau esošo attiecību saglabāšanu un nostiprināšanu.

6. Šalle – nepieciešamība veikt izvēli. Iespējams, tuvākā laikā jums būs jāpieņem sarežģīts un svarīgs lēmums, kas ietekmēs visu dzīvi. Ieklausieties savā sirdī un “atslēdziet” galvu un prātu. Un pats svarīgākais, atrodiet līdzsvaru starp apziņu un zemapziņu. Ja jūs tagad valkājat šalli spilgtos vai gaišos toņos, jums izvēle būs jāveic drīz, un tās rezultāts būs jums pozitīvs. Ja jūsu šalle ir tumšos vai neitrālos toņos, esiet gatavi ilgai tiesvedībai.

Avots: Tayni-mirozdanya.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru