Uzzini, kā tagad dzīvo Saimniekšova saskanīgākais pāris Kaspars un Gunita!

Par ”Saimnieks meklē sievu” saskanīgāko pāri noteikti var dēvēt Kasparu un Gunitu Vaikuļus, kuri sapazinās šova pirmajā sezonā. Nu jau piecus gadus abi ir precējušies, mīlestība svētīta ar dēliņu Niko, un pāris atklājis, kā tagad rit viņu ikdiena, vēsta portāls skaties.lv

Kā žurnālam ”Ieva” atklājis tā sauktais ”dabas bērnu” pāris, saimnieks Kaspars savu lauku viensētu ar četriem ar pusi hektāriem zemes ir pārdevis – vieta neesot bijusi īstā. Nu mazā ģimene mitinās daudzdzīvokļu namā netālu no Jēkabpils. Saimnieks Kaspars, lai apgādātu ģimeni, rosās visai neparastā arodā.

”Esmu bez priekšnieka: kad gribu strādāt, tad eju un daru – vairākas reizes nedēļā. Man ir tāda diezgan neparasta nodarbošanās – es ar metāla detektoru gar grāvjiem un ceļiem meklēju metāllūžņus,” žurnālam pastāstījis Kaspars.

Reizēm gadoties atrast pat simts kilogramu smagus lūžņus, kas te palikuši vēl no padomju laikiem, bet tradicionāli tie ir kāpurķēžu gabali.

”Visu atrasto salieku mašīnā un vedu mājup, lai pārdotu. Ir dienas, kad izdodas nopelnīt desmit eiro, citreiz vairāk. Pats brīnos, cik ļoti atšķiras diena no dienas: citā veicas, citā ne,” interesanto arodu raksturo šova dalībnieks, kurš skatītāju spilgtā atmiņā palicis kā puisis, kurš staigāja basām kājām.

Gunitas dienas tikmēr paiet rūpēs par abu atvasīti Niko, kuru abi apņēmušies audzināt ārpus tradicionālā režīma rāmjiem – iespējams, puisīti skolos mājās. Un, jā, ļoti iespējams, ka saskanīgo ģimenīti drīz papildinās vēl kāds mazulītis.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru