VIDEO: Baltijas praids tiešraidē – karstāk nekā Maira Brieža cīņas


Tā kā 7. augustā Baltijas praidam varēs sekot līdzi tiešraidē, vairs nevajag iet ārā no mājas, lai parādītu, cik tu esi liberāls, iekļaujošs un tolerants – pietiek Feisbukā uzlikt statusu, ka TVNetā skaties Praidu, un lieta darīta. LGBTQ komūna ir sākusi koncentrēties arī uz slinko sabiedrības segmentu, kurš savu nostāju pauž tikai un vienīgi ar soctīklu ierakstu palīdzību, un vairumā gadījumu šī nostāja nevienu neinteresē, spriež “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Praids jārīko nevis vasarā, bet gan rudenī vai ziemā, kad viss ir apmācies, slapjš, pelēks – bet te pa krastamalu velkas riktīgākā varavīksne! Vasarā šāds skats nav pārāk uzkrītošs, jo krāsainas šmotkas ir visiem, izņemot mani.

Šāda krāsaini tērpti publika izskatās pēc hipiju bandas. Policisti tādu skatu ieraudzīs, par nekādu divu metru distanci neatgādinās, bet pārmeklēs visus uz marihuānu.
Praida ietvaros būs ne tikai gājiens, bet arī darbnīcas, un darbnīca Praida ietvaros izklausās aizdomīgi. Būtu es gejs – noteikti pieteiktos! Tur ies vaļā tāds klātienes Tinderis, ka svaipošanai tev nepietiks locekļu.

Praida ģenerālsponsors ir Swedbank, kuri savu oranžo zīmola krāsu gammu šī iemesla dēļ plāno padarīt krietni bagātāku, logo koku aizstājot ar Kašera un viņa Jāņa attēlu. Swedbank jau sen iestājas par vienlīdzību – vienalga, kādai rasei, reliģijai, seksualitātei piederi, ja laikus nesamksāsi kredītu, cauri ar tev ir! No Mastercard mēneša maksas arī neviens nav atbrīvots.

Praidisti apgalvo, ka tas būs lielākais cilvēktiesību notikums Baltijā, tikai velkoties pa ielu, tu nekādas cilvēktiesības neuzlabosi – pulcēšanās brīvība jau sen nav nekāds lielais demokrātijas sasniegums. Vazāties un bļaut nekad nav bijis aizliegts.

Praida gājienā piedalīsies arī vairāki suņi, jo tie ir tik toleranti, ka regulāri nešķirojot trinās ap jebkura cilvēka kājām. Ja suņi būtu cilvēki, viņu izdarības jau sen būtu klasificētas kā civlēktiesību pārkāpums un patversmes vietā viņi sēdētu stingrā režīma cietumā.

Daudzi skatītāji praidam pieslēgsies, jo pie mums baigi agresīvi ir LGBTQ pretinieki. Latvijā Praida dalībnieki ir tikuši nomētāti ar izkārnījumiem, pastāv reāla masu nekārtību iespējamība, un šitādu “ekšenu” tiešraidē palaist garām negribas! Maira Brieža cīņas salīdzinājumā ir bērnu grūstīšanās smilšukastē. Skatītāji jutīs līdzi pamatīgāk nekā pasaules čempim – būs vai nebūs, sāksies kautiņš vai nesāksies: liekam likmes un skatāmies ar aliņu rokās un čipšu bļodu.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Rīgu okupē stabiņi; vai drīz spēlēsim auto boulingu?

COMMENTS

Pievienot komentāru