Daivers nevarēja saprast, ko no viņa vēlās šis jūras milzis - kamēr dzīvnieks nepaķēra viņu aiz rokas. - Topraksti.lv
PasaulēVideo

Daivers nevarēja saprast, ko no viņa vēlās šis jūras milzis – kamēr dzīvnieks nepaķēra viņu aiz rokas.

Tikšanās ar vaļu haizivi, kura tiek uzskatīta par šobrīd vislielāko zivi pasaulē, pati pa sevi nevar nebūt pārsteidzoša. Bet šo tikšanos daiveru grupa atcerēsies līdz mūža galam.

Kad vaļu haizivs pietuvojās pie viena no nirējiem, viņš domāja, ka tā vienkārši aizpeldēs garām, kā parasti iepriekš notika tādos gadījumos. Bet tā vietā radījums uzmanīgi viņu pavilka aiz rokas.

Sākumā daivers atradās nesaprašanā, bet viņa komanda, savukārt, saka raizēties par kolēģa drošību. Tomēr, haizivs atlaida viņa roku tikpat ātri, cik paķēra.

Kad haizivs lēnām aizpeldēja viņam garām, nirējs pamanīja, kā dzīvniekam apkārt bija aptīta gara zvejnieku virve, kura bija iespiedusies zivij spurās. Netērējot lieki ne sekundi, daivers ātri izņēma savu nazi un saka griezt virvi.

Haizivs izglābšana aizņēma ne vairāk par minūti, bet, spriežot pēc dzīvnieka ādas stāvokļa un virves, tā atradās tur diezgan ilgu laiku – iespējams, pat vairākus gadus, kuri radīja nabaga radījumam neiedomājamās ciešanas un neērtības.

Neskatoties uz atbaidošo ārējo izskatu un milzīgiem šī dzīvnieka izmēriem, kuri spēj ieviest bailes, vaļu haizivs neuzbrūk cilvēkiem – ja vien, protams, viņa nav spiesta aizsargāt savus pēcnācējus. Tāpēc priekš nirējiem šis milzis kļūs par lielisku pavadoni!

Tikai ieklausieties, ar cik brīnišķīgu skaņu burvīgais milzis pateicās savam glābējam, kurš beidzot atbrīvoja viņu no ienīstām skavām!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu video!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...