Viņas noniecināja apaļu meiteni, kas mērīja kāzu kleitu. Veikala vadītāja nolika viņas pie vietas!

Dusmas un vardarbība – samērā izplatīta parādība mūsdienu pasaulē. Cilvēki nevilcinoties izliek savas dusmas un ievaino citus.

Bet, par laimi, ir tādi, kas ir spējīgi atspēkot šos ļaundarus. Tie ir cienīgi, drosmīgi un labi cilvēki, kas var aizstāvēt bezpalīdzīgos.

Reizi kāzu kleitu veikalā meitene izvēlējās sev kleitu. Viņa mirdzēja laimē. Ļoti drīz viņas sapnis piepildīsies! Viņa meklēja skaistu, sniegbaltu kleitu, kas ļaus viņai uz vienu dienu pārvērsties princesē.

Veikalā bija arī kāda māte un meita. Pamanījušas laimīgo līgavu, kāda iemesla dēļ viņas nevarēja paiet tai garām. Meita skaļi teica:

Es nesaprotu, kā šie cilvēki var precēties.”

Māte, turpinot meitas iesākto, teica:

Es domāju, ka vaļi neprecas.”

Līgava, apaļīgāku formu īpašniece, dzirdēja šo dialogu. Uzreiz viņas acis pieplūda asarām. Viņai bija neērti un viņa nosarka. Viņa uzreiz gribēja pabeigt laikošanu un izmukt ārā no veikala, bet veikala saimniece maigi pārtrauca viņu.

Viņa vērsās pie nekaunīgā pāra ar vārdiem:

Es nesaprotu, ko jūs domājat, manā veikalā atradīsies kleita jums?”

Meita atbildēja augstprātīgā tonī:

Protams! Patiesībā, mēs atnācām pēc kleitas, par kuru jau ir samaksāts.”

Veikala saimniece klusi piegāja pie letes, pajautāja nekauņas uzvārdu, izrakstīja dokumentu un pasniedza to viņai.

Māte jautāja, ko tas viss nozīmē. Īpašniece paskaidroja:

Ar šī dokumenta parakstīšanu jūs apliecināt, ka jūs vēlaties, lai mēs atdodam visu naudu, ko ieskaitījāt mūsu kontā. Jūs varat meklēt kleitu citā veikalā, jo es tikko atcēlu jūsu pasūtījumu. Es atsakos jums palīdzēt. Tagad, lūdzu, atstājiet veikalu, kamēr es neizsaucu policiju.”

Meita bija nikna. Neapmierināta, viņa sāka mētāt lietas un dauzīt vitrīnas. Viņas kāzas ir pēc mēneša, bet tas ir pārāk maz, lai pasūtītu citu kleitu!

Māte centās iebilst:

Mēs pasūtījām šo īpašo kleitu lielai dienai! Kā jūs varat atcelt mūsu pasūtījumu?”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru