09.09. – devītais septembris ir spoguļdatums. Kā piesaistīt veiksmi šai dienā?

9. septembris būs devītā mēneša devītā diena. Devītnieks numeroloģijā ir diezgan neviennozīmīgs skaitlis, kas simbolizē pabeigtību, pēdējo notikumu vijumu, kas noved pie globālām izmaiņām un jauna sākuma. Šajā dienā ir lietderīgi ievērot domu materiālizācijas likumu.

Finanses un darbs 09.09

9. septembrī ir noderīgi pabeigt iepriekš uzsāktās lietas. Skaitlis 9 ir ideāls laiks beigu stadijai daudzos projektos.

Lai piesaistītu sev veiksmi darbā un biznesā, jāmēģina pabeigt visu iepriekš uzsākto. Tas var nebūt viegli, jo tā ir trešdiena, bet ir jākoncentrējas uz to, ka šajā dienā viss atrisināsies tieši jūsu labā.

Lai nezaudētu veiksmi naudas lietās, portāla astrologi iesaka izvairīties no skaudības un negatīvām emocijām. Negaidiet brīnumu, jo tas nenotiks, kamēr nesāksiet rīkoties. Ir vērts arī nepieļaut slinkumu un bezjēdzīgu laika tērēšanu.

Liela veiksme gaida atsaucīgus cilvēkus. Devītnieks grib redzēt cilvēkos laipnību un vēlmi palīdzēt tuviniekiem, kolēģiem un draugiem. Iespējams, ir nepieciešams dot labu padomu vai uzņemties daļu no saistībām.

Veicot pirkumus, varat piesaistīt sev veiksmi ar skaidru plānu un sarakstu. Paaugstināta piesardzība un uzmanība nesīs labus rezultātus.

Mīlestība un attiecības 09.09

Devītnieks mīlestībā arī nevēlas redzēt bezdarbību. Kļūt veiksmīgāki var tie, kuri izvirzīs sev svarīgus mērķus, varēs būt pilnīgi godīgi pret apkārtējiem cilvēkiem. Veiksme iekustinās dažādus procesus.

Jāmēģina pabeigt tās attiecības, kuras nevienam nedod laimi vai apmierinājumu. Veiksies aktīvi otrās pusītes meklējumi tiem, kuri vēlas atrast savu mīlestību.

Lai veiksme mīlestībā sekotu jums 9. septembrī, centieties atbrīvoties no greizsirdības un bailēm. Jābūt patiesam pret cilvēkiem. Miers un vēlme aiziet no konfrontācijas arī labi ietekmēs mīlestības attiecības. Uzticieties savai intuīcijai un centieties distancēties no enerģijas vampīriem un manipulatoriem.

Veiksmes rituāls 09.09

Devītnieks simbolizē to notikumu veidošanos, kas mums būs ļoti svarīgi ilgtermiņa perspektīvā. Šajā dienā ir noderīgi minēt vēlmes, ieviest jaunus mērķus un meklēt motivāciju. Šajā gadījumā jums palīdzēs rituāls ar diegu.

Jums vajadzēs paņemt resnu diegu rituli un nolasīt šādus vārdus: “Es gribu, lai dzīvē veicas.” Pēc šiem vārdiem sagrieziet pavedienu trijās daļās.

Vienu no pavedieniem piesaistiet tuvāk vietai, kur glabājat naudu vai dārglietas, lai piesaistītu sev veiksmi biznesā un finanšu jomā. Otru pavedienu piesien pie plaukstas locītavas, lai piesietu veiksmi mīlestībā. Trešo pavedienu piesien pie savas gultas, lai iegūtu jaunus spēkus, veselību, pārliecību.

Pavedienos jābūt jābūt deviņiem mezgliem. Katru reizi, kad būs gatavs devītais mezgls, sakiet: “Lai notiek tā. ” Tūlīt pēc tam iedomājieties vēlēšanos, izrunājot to skaļi.

Tātad jums būs trīs vēlmes – viena finansiāla, otra saistīta ar mīlestību, bet trešās centrā būs jūsu ķermenis, āriene vai veselība. Var minēt problēmu risināšanu, iemīļotā cilvēka parādīšanos un, piemēram, lūgt Visumu padarīt jūs veselīgāku. Tas notiek dienas pirmajā pusē. Kad pienāks pusnakts, vajag atraisīt mezglus, tāpēc nesaistiet tos cieši. Griezt diegus nedrīkst, citādi rituāls neizdosies.

Pacentieties šajā burvju dienā atbrīvoties no raizēm un uzlabot garastāvokli.

Avots: “Esotericblog”

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru