11 miljardieriem ir tieši šī zodiaka zīme. Un kā ar jums?

Jūsu horoskopa zīme var liecināt par to, vai jums ir lemts kļūt par bagātu cilvēku. Protams, jums ir uzcītīgi jāstrādā, bet zodiaka zīme var nest veiksmi un labu izdošanos.

Saskaņā ar Forbes miljardieru sarakstu, jūs tajā varat atrast bagātus uzņēmējus ar jebkuru zodiaka zīmi, bet ir tikai viena, kas izvirzās vadībā! Atrodiet savu horoskopa zīmi un uzziniet, kādi bagātnieki tai atbilst!

Vēži pieder kategorijai ar mazāko miljardieru skaitu. Forbes sarakstā ir tikai 5 cilvēki ar šo zīmi, tai skaitā Eltons Masks (Tesla Motors ģenerāldirektors ar $ 13,9 miljardu bagātību.) un Šarlins de Karvalho-Heinekens (12,6 miljardi $.).

Arī Jaunavas neizceļas miljardieru sarakstā. Atkal tikai 5 personas ar šo zodiaka zīmi. Jaunavas- uzņēmējs Vorens Bafets ($ 75,6 miljardi). Un Alibaba Group padomes priekšsēdētājs Džeks Ma ($ 28,3 miljardi).

Nākamā vieta – Strēlnieks. 6 miljardieri ir šīs zīmes pārstāvji. Viņu skaitā Fidelity Investments ģenerāldirektors Abigeils Džonsons ($ 14,4 miljardi). Hinduja brāļi no Hinduja Group ($ 15,4 miljardi).

7 miljardieri ir Dvīņu zīmes pārstāvji. Starp tiem Walmart īpašnieks Džims Voltons ($ 34 miljardi) un Deivids Tomsons Thomson Reuters prezidents ($ 27,2 miljardi).

Zivis arī ir tikai 7 saraksta pārstāvji. Viņu pulciņa ir Dell dibinātājs Maikls Dells ($ 20,4 miljardi) un LVMH izpilddirektors Bernars Arno ($ 41,5 miljardi).

Mežāzis – 7 miljardieri. Amazon dibinātājs un vadītājs Džefs Bezos ($ 72,8 miljardi) un Safra National Bank of New York priekšsēdētājs Džozefs Safra ($ 20,5 miljardi).

Ūdensvīri ir 8 saraksta miljardieri. Tas ir arī uzņēmējs no Ņujorkas Maikls Blumbergs ($ 47,4 miljardi) un meksikānis Karlos Slims Helu ($ 54,5 miljardi). Kā jūs varat redzēt, Ūdensvīriem ir iespēja nopelnīt naudu!

Tāpat 8 miljardieri – Skorpioni. Viņu pulciņā arī bagātākais cilvēks pasaulē Bils Geits ($ 86 miljardi) un Stīva Džobsa atraitne Lorēna Pauella Džobsa ($ 20 mljrd.).

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru