15 slavenības, kuras slēpj, ka nēsā parūkas! FOTO

Slavenībām ir iespēja izmantot labāko kosmetologu un dietologu pakalpojumus, taču par spīti tam arī viņām ir grumbas, celulīts, ādas defekti. To visu viņi cenšas slēpt no sabiedrības ar meistarīgi uzklātu grimu un zīmolu drēbēm.

Pieaudzētie mati ir modē jau sen. Bet dažas zvaigznes tos pat neizmanto, bet dod priekšroku parūkai. Tajā pašā laikā uzdod mākslīgos matus par saviem dabīgajiem. Lūk, kāda mānīšanās.

Mēs piedāvājam jums 15 zvaigžņu fotoattēlus, kuri rūpīgi slēpj faktu, ka viņu skaistie mati patiesībā nav īstie!

Rīza Viterspūna

Aktrisei no dabas ir plāni un reti mati. Izveidojot pieglaustu matu sakārtojumu, tas ir neredzami. Bet, kad nepieciešams matus izlaist brīvus, nākas kaut ko izdomāt, lai piešķirtu tiem pienācīgu izskatu.

Gvena Stefani

Dziedātāja visu mūžu krāso matus platīna blondus. Un tas negatīvi ietekmē matu stāvokli. Parastajā dzīvē Gvena sasien asti, bet svinīgajos pasākumos izmanto parūku.

Igī Azalea

No biežas veidošanas un krāsošanas viņai mati ir sabojājušies. Tādēļ hip-hop izpildītāja, kurai vēl nav trīsdesmit gadu, ir spiesta izmantot parūku vai naģeni.

Lēdija Gaga

Dziedātājai patīk šokēt. Viņa var mainīt matu garumu un krāsu vairākas reizes nedēļā. Un, protams, šim nolūkam izmanto mākslīgos matus. Dabīgie mati šādus eksperimentus nepārdzīvotu!

Nikija Mināža

Viņas cirtas dažkārt mirgo visās varavīksnes krāsās. Lai nepārbaudītu matu izturību, dziedātāja izmanto parūkas.

Britnija Spīrsa

Reiz Britnija noskuva matus, kā rezultātā viņas mati atauga labāki. Šāds izlēciens nāca par labu viņas izskatam. Bet pirms tam dziedātāja bieži vien izmantoja mākslīgos matus un pat tos pazaudēja uz skatuves.

Mikijs Rurks

80. gadu seksa simbols vairs nav tāds, kā bija. Viņa seju samaitājusi plastiskā ķirurģija, bet viņa mati izkrita paši. Aktierim ir grūti pārdzīvot vecuma iestāšanos un slavas zudumu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru