Neizdevies glamūrs: 7 lietas, kas tēlu padara lētu

Periodiski jūs apsolāt sev sākt sagatavot lietas nākamajai dienai vakarā, izvēloties stilīgu apģērbu. Bet rezultātā no rīta atveriet skapi, uzvelciet tos apģērbus, kas jums ir mīļākie, un lieta darīta. Vai tu atpazīsti sevi? Tajā pašā laikā jūs noteikti sakāt, ka jūsu laime nav atkarīga no tā, kas jums pieder. Bet psihologi domā citādi. Viņi saka, ka, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, jums vajag pareizi apģērbties. Viņus atbalsta arī 45. ASV prezidents, miljardieris Donalds Tramps.

“Ģērbties vajadzētu atbilstoši tam darbam, kuru vēlaties, nevis tam, kas jums ir.”

Ja vēlaties mainīt drēbju skapi un izskatīties reprezentabli, atvadies no šīm lietām.

1. Mežģīnes

Daudzi uzskata, ka, lai izskatītos dārgi, jāvelk biezu mežģīņu kleitu. Bet mēs brīdinām, ka ar šo lietu ir jābūt ļoti piesardzīgam. Visbiežāk lēti zīmoli izmanto mašīnražošanas mežģīnes. Tā slikti saglabā formu, zaudē izskatu un tām ir tieksme uz diedziņu izraušanu.

2. Lietas ar lieliem logotipiem

Iespējams, ka jūsu jaunajai blūzei uz zīmītes ir rakstīts Made in Italy. Bet kliedzošs uzraksts uz tās ir sliktas gaumes pazīme. Šādi zīmoli ir jāatstāj 90. gados, no kurienes tie nāk.

3. Viltojumi

Neatkārtojiet galveno kļūdu, ko pieļauj tie, kas grib būt moderni, bet nevarat atļauties dārgas lietas. Šādi cilvēki atver žurnālu, atrod jaunumus un mēdz meklēt reprodukcijas. Diemžēl kopijas bieži vien ir nepiedienīgas. Labāk dod priekšroku dizaineriem-iesācējiem, kas šuj kvalitatīvi.

4. Mākslīgā āda

Mākslīgā āda labi izskatās tikai vienu sezonu. Tad uz tās var parādīties plaisas un skrāpējumi. Esi gatavs tam, ka šāda lieta nekalpos ilgi. Ādas jakas vietā iegādājieties vilnas vai mākslīgā auduma mēteli. To var nēsāt vairākus gadus.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru