Friziere, kura ir apgriezusi matus 1300 bezpajumtniekiem, ir pārliecināta, ka labu darbu veikšana nav grūta! FOTO/ VIDEO

Friziere no Dienvidkarolīnas daļu savas dzīves velta palīdzot bezpajumtniekiem. Ideja frizēt bezpajumtniekus bez maksas Felišai Rumerai radās, kad viņa uzdūrās puiša stāstam, kurš bija iesaistījies šādā labdarībā.

Viņa nolēma dalīties idejā sociālajos tīklos, meklējot līdzīgi domājošus cilvēkus savam projektam. Viņa saņēma daudz atbildes no cilvēkiem, kuri izteica vēlmi ar prieku palīdzēt visiem, kam vien spēs. Savā intervijā Feliša sacīja:

“Es jutu, ka Dievs mani pastumj tam pretī, un es nolēmu, ka es ķeršos pie lietas, ja viņš man pastāstīs, ar ko sākt.”

2016. gada februārī Feliša rīkoja savu pirmo akciju, kurā viņa personīgi frizēja trūcīgos cilvēkus par brīvu. Vairāki frizieri un brīvprātīgie palīdzēja padarīt šo dienu veiksmīgu. Vēlāk viņa izveidoja kustību, ko sauc par Walking Tall, un kopš tā laika viņa ir ne tikai safrizējusi 1300 bezpajumtniekus, bet arī apgādājusi daudzus no tiem ar pārtiku un apģērbu.

Pēc viņas domām, laba labdarība liek cilvēkiem justies ērti un pārliecināti. Un tieši šīs sajūtas viņa mēģina izvilināt no saviem klientiem.

“Griezums dod viņiem pārliecību, iedvesmo un palīdz viņiem justies ne tik pazudušiem.”

Sieviete jau apbraukājusi 17 ASV štatus, apgriežot bezpajumtniekiem matus un atgriežot ticību pašiem sev.

Tajā pašā laikā, tūkstošiem kilometru attālumā no viņas, cits frizieris pārveido Londonas bezpajumtniekus. Projekta #IzdariKautKoTāpatVien ietvaros Džošs Kumbs atgriež nolaistiem cilvēkiem normālu formu.

Šī kampaņa palīdz ne tikai cilvēkiem. Iniciatīvu atbalstījuši veterinārārsti, kuri veic pārbaudes klaiņojošiem suņiem.

Kustība, ko Džošs nodibināja 2015. gadā, sākās ar viņu vienu, bet drīz viņam sāka pievienoties arī citi brīvprātīgie, kas ļāva paplašināt cilvēku loku, kas saņem palīdzību.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu video!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru