3 šausmu filmas, kuras nebūs kauns noskatīties

Daudziem cilvēkiem šausmu filmas asociējas ar zemas kvalitātes stāstiem, pie kuriem nav īpaši piestrādāts. Bet žanrs nav spriedums. Viss ir atkarīgs no režisora un kā viņš pasniedz stāstu. Kino pasaulē ir daudz šausmu filmas, kas stāsta par briesmīgām mājām ar spokiem, bet pat šādā komplektā ir patiešām augstas kvalitātes un cienīgas filmas, kas spēj izstāstīt stāstu jaunā veidolā.

Ja jūsos dažreiz pamostas vēlme redzēt kaut ko dīvainu un biedējošu, bet tajā pašā laikā interesantu un aizraujošu, mēs piedāvājam 3 iespējas.

“Ļaunuma izsaukšana”, 2013.gads

Režisors – Džeimss Vans. Filmas īpatnība ir tāda, ka tās pamatā ir divi reāli pētījumi par paranormālajām parādībām. Stāsts ir par “obsesīvo” lelli Anabellu un kādas ģimenes vēsturi, kas arī saskaras ar noslēpumainām parādībām, par ko liecina spoku klātbūtne. Neskatoties uz to, ka ne visi ticēs šādu notikumu realitātei, filma tomēr ir uzņemta atbilstoši un nav absolūti absurda.

“Neona dēmons”, 2016.gads

Režisors- Nikolass Vindings Refns. Šī nav tikai šausmu filma, bet arī psiholoģisks trilleris, kas divkāršo tās ietekmi uz skatītāju. Sižets stāsta par modeļu industriju un sieviešu skaistuma dabu, kurai dažreiz ir tāds spēks, ka tas liek izdarīt ārprātīgas darbības. Sākumā viss šķiet diezgan reāls, bet vēlāk sāk notikt noslēpumainas lietas. Stāsts, kas raksturīgs šausmu žanram. Skaista un kvalitatīva filma.

Ej uz nākamo lapu, lai lasīt tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru