5 fakti par skropstu pieaudzēšanu, kas jāzina, pirms dodies uz salonu

Doma, ka no rīta piecelies svaiga un skaista, priecē daudzas meitenes. Tas ir vilinoši, netērēt laiku rīta, lai sapucētos, bet pamosties skaistai par visiem simts procentiem. Tāpēc noturīgā grima procedūras- uzacu un skropstu krāsošana, laminēšana un, protams, arī pieaudzēšana- ir tik populāras daiļā dzimuma pārstāvēm. Bet neatkarīgi no tā, cik profesionāls un dārgs ir salons, kurā jūs gatavojaties veikt šo procedūru, ir zināmi fakti, ar ko jārēķinās. Un tos ir vērts zināt, pirms dodaties pie meistara.

1. Alerģiskas reakcijas

Adhezīvie savienojumi, ar kuriem mākslīgā skropsta tiek piestiprināta dabiskajai, var izraisīt alerģiju. Lielākā daļa no tiem satur formaldehīdus – kaitīgus ķīmiskos savienojumus. Nozīmīgas formaldehīda saindēšanās pazīmes:

  • asarošana;
  • nieze un dedzināšana acīs;
  • šķaudīšana un klepus;
  • elpas trūkums;
  • galvassāpes.

Turklāt, regulāra skropstu pieaudzēšana var pasliktināt redzi un pat izraisīt pilnīgu vai daļēju aklumu.

2. Acu infekcijas

Mākslīgās skropstas kļūst par lieliskām baktēriju un netīrumu glabātājām. Turklāt baktēriālo infekciju var iegūt jau meistara krēslā. Ja pēc procedūras jūsu acis kļūst sarkanas, jūtat niezi vai dedzināšanu, nekavējoties sazinieties ar oftalmologu. Jebkurā gadījumā jums ir nepieciešams noņemt mākslīgās skropstas. Starp citu, tām arī ir nepieciešama rūpīga ikdienas aprūpe. Pēc mazgāšanās, no rīta un vakarā, noslaukiet putekļu daļiņas no tām, vairākas reizes notīrot skropstas ar mitru otiņu.

3. Traumas matiņu folikulai

Korekcijas laikā matiņi tiek nedaudz izstiepti, kas neizbēgami izraisa folikulu bojājumu. Tāpēc pēc procedūras, skropstas var burtiski izkrist pušķīšiem. Arī ķīmiskie sastāvi vājina skropstiņu saknes, izraisa alopēciju.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru