4 bērnu mamma atrada oriģinālu veidu, kā palīdzēt dēlam pārtraukt uztraukties pirms došanās uz skolu! FOTO

Liza Petrone ir skaista, jauna četru bērnu māte, kas mīl jogu, sapņot, ceļot un uzturēt savu emuāru, kas veltīts mātes, vecāku un bērnu attiecībām ģimenē. Viņas Facebook lapā ir vairāk nekā 8000 abonentu, kuri priecājas par katru jaunu publikāciju. Sievietes popularitātes noslēpums ir ļoti vienkāršs – viņa nedod padomus, bet dalās savā pieredzē, smieklīgās dzīves situācijās un, svarīgākais, patiesā un parastā komunikācijā.

Liza no personīgās pieredzes zina, ka visi bērni ir atšķirīgi, jo viņa pati audzina dažāda vecuma, dažādu dzimumu bērnus un pastāvīgi saskaras ne tikai ar patīkamiem un priecīgiem mirkļiem, bet arī ar patiesām bēdām, ko viņi izjūt.

Luka ir burvīgs 4 gadus vecs zēns, kurš pagājušajā gadā devās uz skolu. Kā jau minējām, visi bērni ir atšķirīgi. Daži uzreiz aizmirst par visu, ielecot autobusā un atrodoties draugu vidū, citi sāk skumt par atšķirtību no vecākiem, piedzīvo trauksmes sajūtu, nevis parastas bērnu bailes. Tā notika ar Luku – katru rītu zēns raudāja, un viņa mātes sirds lūza, kad dēla skumjā seja parādījās skolas autobusa logā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru