Ideālo sieviešu reitings pēc horoskopa. Daudz pārsteidzošu atklājumu!

Foto – Pixbay

Katra sieviete ir savā ziņā ideāla, un tas pat nav apšaubāms. Bet ir dažas daiļā dzimuma pārstāves, kas kaut kā izceļas un vienmēr piesaista sajūsminātus apkārtējo skatienus. Ideālās sievietes apbrīno ne tikai vīrieši!

12. vieta. Dvīņi
Dvīņi ir lielā sajūsmā paši par sevi un absolūti netiecas būt par kaut kādu skaistuma ideālu. Viņas vienkārši dzīvo un priecājas par dzīvi, nepretendējot uz kādiem tituliem. Jā, viņas neatbilst vispārpieņemtajam sievišķības etalonam, bet vienmēr atrod cilvēku, kuram viņa ir tieši tas. Ideāls.

11. vieta. Jaunava
Jaunava ir ļoti viltīga un saprātīga sieviete. Viņa ļoti ātri pielāgojas apstākļiem. Ja sagribēs, viņa var kļūt gan par ideālu, gan skaistuma karalieni. Bet viņai tas nav vajadzīgs, jo viņa apbrīnojami labi saprotas gan ar vīriešiem, gan ar sievietēm.

10. vieta. Strēlnieks
Šajā zīmē dzimsi sieviete ir gandrīz ideāla, bet ne tuvu etalons. Bez šaubām viņai ir daudz pielūdzēju, bet viņus vairāk saista šīs dāmas neparedzamība, nevis atbilstība kādiem ideāliem. Viss tāpēc, ka vīrieši ātri nogurst no vienveidīguma, bet ar Strēlniekiem garlaicība nav iespējama.

9. vieta. Auns
Aunam ir visas īpašības, lai kļūtu par sievietes ideālu, tomēr viņa tāda nepavisam nav. Viņa ir ļoti skaista, gudra, ambicioza, enerģiska… Bet visas šīs pozitīvās īpašības arī kļūst par Auna šķērsli ceļā uz pjedestālu – tādas sievietes vīriešus bieži biedē. Protams, atrodas drosminieki, kas mēģina savaldīt šo spītnieci, bet viņu nav tik daudz.

8. vieta. Mežāzis
Mežāzim nav vajadzīgi tituli un rangi. Turklāt viņa nepavisam nesaprot, kāpēc tas vispār vajadzīgs. Šajā zīmē dzimušas sievietes lieliski dzīvo arī bez tā visa. Viņas jūtas skaistumkaralienes pat mājas drēbēs ar mezglā savilktiem matiem. Bet, ja sagribēs, viegli iekaros visu pasauli.

7. vieta. Vērsis
Vērša zīmē dzimusi sieviete dievina dažādus sievišķīgus aksesuārus un nieciņus. Viņa ir lieliska aktrise: var gan lūpiņas savilkt, gan skropstiņas paplikšķināt, gan nepieejamu skaistuli notēlot. Bet laiku pa laikam viņas spēcīgās, vīrišķīgās rakstura īpašības tomēr izpaužas, un tas viņu attālina no ideālās sievietes pjedestāla.

6. vieta. Ūdensvīrs
Visiem ļoti patīk šīs skaistules un gudrinieces. Bet ir viena liela problēma – viņām galīgi negribas nevienu mīlēt. Šādas sievietes labprāt tikai draudzētos. Tāpēc viņām arī neinteresē būt par sievišķīguma etalonu.

5. vieta. Vēzis
Šajā zīmē dzimušas sievietes ir ļoti tuvu ideālās sievietes titulam. Velnišķīgi skaistas, gudras, jaukas un gādīgas. Bet viņas pārāk bieži aizraujas ar mātes lomu un aizmirst par citiem savas dzīves aspektiem.

4. vieta. Zivis
Zivis lieliski prot spēlēt tādas sievietes lomu, kuru gribas glābt, saudzēt un nēsāt uz rokām. Dabiski, vīriešus tas ļoti piesaista. Bet ir kāda problēma. Zivis grib, lai tās liek mierā un viņas varētu mierīgi dzīvot tālāk savā rozā pasaulītē.

3. vieta. Lauva
Lauvenes varētu kļūt par šīs pasaules pavēlniecēm. Viņas ir ārkārtīgi pievilcīgas, gudras, bet galvenais pašpārliecinātas. Traucē tas, ka viņas gatavas nožņaugt un samīdīt visas konkurentes. Tāpēc viņas paliek trešajā vietā.

2. vieta. Skorpions
Šajās sievietēs ir kāds neredzams spēks un enerģētika, kas liek vīriešiem zaudēt galvu no viena skatiena. Skorpiona sievietes ir skaistas, gudras un mēreni viltīgas. Viņas zina, ka tām piemīt spēja padarīt apkārtējos trakus, un viņas to izmanto. Tāpēc pelnīta otrā vieta.

1. vieta. Svari
Viņām piemīt visas sievietei nepieciešamās īpašības. Un pat tās, kuras grūti nosaukt par pozitīvām. Bet to apvienojums ir tik harmonisks, ka cilvēki tiecas pie šīm skaistulēm kā pie magnēta. Svarus vēl pievilcīgākas padara tas, ka viņas nemaz neaizdomājas par to, kas ir sievietes ideāls. Viņas vienkārši dzīvo, priecājas par dzīvi un vēl apkārtējiem to pašu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru