Asociatīvais tests: Kādu dzīvnieku pamanīji pirmo?

Psihologi kopš seniem laikiem ir izmantojuši asociatīvos testus. Jau Jungs XX gadsimtā izmantoja tos kā melu detektoru. Šeit cilvēks atbild bez vilcināšanās, tāpēc rezultātiem būtu godīgi jāatspoguļo viņa iekšējo stāvokli.

Piedāvājam iziet vienu no šīm ātrajām pārbaudēm. Jūs būsiet pārsteigti, cik precīzi mēs aprakstīsim jūsu pašreizējo stāvokli. Un, protams, ir vērts atcerēties, ka jebkurš tests pats par sevi ir cik nopietns, tik smieklīgs.

Asociatīvais tests

Un tā, viegli un bez vilcināšanās apskatiet attēlu. Atcerieties, kuru dzīvnieku pamanījāt pirmo, un izlasiet aprakstu.

Suns

Jūs jūtaties mierīgi, jo jūs esat pārliecināts par mīļotā un radinieku atbalstu par visiem 100%. Jūs uzticaties visiem, jo visus vērtējat pēc sevis, un kāda apmānīšana jums ir neiedomājama. Jūs vienmēr esat ar kaujas garu un gatavs iekarot visas virsotnes. Bet! Šī ir jūsu galvenā problēma. Atrodiet problēmu risinājumu ar vēsu prātu un vienmēr skaidri apdomājiet visas darbības, jo jums apkārt esošo cilvēku plāni ir ļoti atšķirīgi no jūsējiem.

Kaķis

Tu gribētu visu savu dzīvi vāļāties saulītē kā kaķis. Jūs ienīstat darba nedēļas sākumu, vienmēr cenšaties paslinkot darbā un pagarināt pusdienas pārtraukumu. Jūs novērtējat komfortu un dievināt vakarā iekārtoties krēslā. Bet interesants ir fakts, ka ar šo attieksmi pret dzīvi un darbu jums viss ir ļoti veiksmīgs un ir daudz sasniegumu.

Zirgs

Visticamāk, šajā brīdī kaut kas ierobežo jūsu brīvību vai spēcīgi emocionāli nomāc. Varbūt esat noguris no visa, bet varbūt jums ir pārpratums ar otro pusīti vai bosu. Nav vērts čīkstēt vai panikot! Tagad ir vērts saņemt sevi rokās un izrādīt izturību un darbaspējas, ar kuru jūsu izvēlētais dzīvnieks ir slavens. Tad parādīsies gan romantika, gan atvaļinājums, gan gaišas domas.

Lauva

Jūs bieži izjūtat pret sevi skaudību. Jūs zināt, kā izcelties no pūļa, un vienmēr saņemiet daudz komplimentu, bet aiz muguras tevi mīl aprunāt. Bet nevajag sodīt skaudīgos cilvēkus, jo viņi patiešām apbrīno jūs, un tas tikai liek justies dusmīgam, jo dažreiz jūs esat mazliet augstprātīgs. Mēģiniet uzlūkot citus kā vienlīdzīgus, nevis skatīties uz viņiem no augšas.

Papagailis

Kā tev izdevās viņu saskatīt? Viena lieta ir droša – jūs esat cilvēks ar neparastu domāšanu. Jums ir bagātīga iztēle, kas aizrauj draugus un izraisa pārpratumus ar cilvēkiem, kas saskaras ar jums pirmo reizi. Visticamāk, jūs esat piedzīvojumu meklētājs un vēlaties iesaistīties kādā aizdomīgā lietā. Bet jūsu gudrais prāts vienmēr piesaista veiksmi.

Gulbis

Jūs esat iemīlējies, un visa pasaule jums šķiet skaista. Pat kašķīgās omītes pie kāpņu telpas un lēnie kasieri izskatās kā skaisti cilvēki tavās acīs. Visas pasaulīgās problēmas un darba kreņķi, šķiet, ir vienkārši sīkumi. Tas ir brīnišķīgs, iedvesmojošs periods, mēģiniet pagarināt to dažus mēnešus vai vismaz līdz algas dienai.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: takprosto.cc

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru