Dienas horoskops – 13. augusts

DIENAS HOROSKOPS TOPRAKSTI

Auns

Spēcīga jūtu gamma un ilgas pēc sava mīļotā uzmanības un jūtu romantiskiem apliecinājumiem. Sporta zāles apmeklējums uzlabos pašsajūtu un cels Aunu pašapziņu. Var ļauties kaislībām un dzīves baudām, tomēr ar apdomu.

Vērsis

Lai uzturētu optimistisku skatu uz dzīvi, svarīgi saglabāt iekšējo līdzsvaru un sajust stabilu pamatu zem kājām. Jāstiprina ģimeniskās saites un kopā būšana. Ieteicams papildināt krājumus ziemai.

Dvīņi

Dvīņi nav maznozīmīga skrūvīte lielajā mašinērijā, bet interesanta persona. Pateicoties izdomai, lietas virzīsies uz priekšu tā, ka prieks skatīties. Nedrīkst aizmirst par veselīgu humoru nestandarta situācijās. Kustībā ir dzīvība!

Vēzis

Risinot sadzīviskus jautājumus, vajadzēs izrādīt lielāku pacietību. Kaut kas var tik viegli nepadoties, kā bija cerēts. Pienācīgs laiks jāatvēl mierīgai atpūtai, pretējā gadījumā Vēži var sevi ātri izsmelt.

Lauva

Kāds iekšējs dzinējs liks darboties un sasniegt iecerēto. Var neapmierināt apkārtējo pārlieku mazā ieinteresētība un pasivitāte. Rūpes par savu pašsajūtu var izpausties kā paļaušanās savām iegribām.

Jaunava

Jaunavas jutīsies nedaudz sagurušas vai arī gribēsies samazināt dzīves tempu. Dažkārt, lai veiksmīgi pieņemtu svarīgus lēmumus, ir labi ieturēt nelielu pauzi. Piemērota diena, lai atbrīvotos no veciem ieradumiem. Tas nemaz nav tik grūti!

Svari

Svarīga draudzības tēma. Attiecībās ar apkārtējiem būs nepieciešamas Svaru diplomāta spējas, lai sasniegtu nepieciešamo rezultātu. Laipnība noteikti atmaksāsies! Rūpes par savu ārējo izskatu radīs jaunas iespējas iepazīties.

Skorpions

Uz Skorpionu pleciem gulsies pienākumi un atbildība. Tā būs iespēja pierādīt savu profesionalitāti. Pa karjeras kāpnēm pakāpienus nemēdz pārlēkt, bet jāvirzās uz augšu pa vienam vien. Šāda taktika vienmēr nostrādā.

Strēlnieks

Jāpaplašina redzesloks un jāsniedz “barību” dvēselei. Vēlams mācīties vai doties ceļojumā ar izzinošu programmu. Nepaļauties uz citu solījumiem, bet vairāk uz saviem spēkiem. Ieteicams izlasīt labu grāmatu.

Mežāzis

Mežāži gribēs būt mīlēti un iekārojami. Ja apstākļi spiež mainīties un pieņemt sāpīgus lēmumus – jādara to. Aizliegtie augļi ir saldi, bet indīgi. Slepeni randiņi un noslēpumaini mīlas romāni tikai retos gadījumos tiek legalizēti.

Ūdensvīrs

Partnerattiecību tēma būs vissvarīgākā. Vēlmes un iespējas ne vienmēr sakrīt, tāpēc Ūdensvīriem jāmeklē zelta vidusceļš un jābūt gataviem uz kompromisiem. Domas būs nodarbinātas arī par jaunas garderobes iegādi, tiks apstaigāti veikali, lai nolūkotu sev ko jaunu.

Zivis

Kolektīvā mainīga, ļoti jūtīga noskaņa. Ieteicams nerunāt nedomājot, jo nekad nevar zināt, kā tas tiks uztverts. Jākoncentrējas uz kārtošanu. Iztīrot skapjus, pie viena sakārtosies arī galva.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru