Drīz sāksies biznesa un būvniecības tukšgaitas laiks, brīdina biznesa astrologs Kristaps

Kārtējā vasara, kad pašā sezonas plaukumā uzņēmējiem un būvniekiem nāksies saskarties ar virkni buksējošu darbību un jebkura ilgtermiņa projekta aizsākšana nesekmēsies. Attīstībai investētie līdzekļi plānoto rezultātu nesasniegs, gaidāmas nepietiekamu darbaspēka vai izejmateriālu raisītas dīkstāves, noieta tirgus klapatas, līgumsaistību un finansiālo saistību nepildīšanas un “uzmešanas”,” brīdina www.astrobizness.lvveidotājs, biznesa astrologs-numerologs Kristaps Baņķis.

No 2019. gada 30.aprīļa līdz 18.septembrim biznesa tukšgaita izpaudīsies kā jaunu uzņēmumu dibināšanai, nozīmīgu mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai nevēlams un būvniecības procesu bremzējošs laiks, vēsta Astrobizness.lv jaunākajā biznesa astrobiļetenā.

“Biznesa un celtniecības stagnācijas periodā ir jārīkojas gudri, nevis uzņēmējiem raksturīgi dinamiski un tikai pēc sava ego plāna, cerot, ka uz viņu tālās planētu cilpas nekādi neattieksies. Tiklīdz tā nospriedīs – tā cietīs dubultā , jo par “aklumu” būs jāpiemaksā”,skarbs ir astrologs un paskaidro, ka pašas planētas tieši neietekmē biznesa procesus uz Zemes, bet gan to cikliskums simboliski atspoguļo iespējamos attīstības scenārijus – sava veida prognozējošs spoguļattēls, kuru analīzi caur praktisko pieredzi izvētī astrologs.

“Iepriekšējo gadu pieredze mums jau ir “uzdāvinājusi” ilgspēlējošus celtniecības un remontu darbu projektus, kas sākti un nevar vien beigties, jo nemitīgi jāpārtaisa, iekavējas dēļ nekvalitatīvas vai nokavētas piegādes, iepriekš neparedzētām izmaksām, resursu pārtērēšanām un darbības brāķiem. Nemaz nerunājot par darbaspēku problemātiku. Tāpat arī uzņēmējiem ar lieliem biznesa plāniem savus projektus nācās negaidīti pārtraukt vai iesaldēt. Jāatzīst, ka vairāku gadu garumā celtniecības sfēras karsēšana dēļ ienākošajām investīcijām un fondu naudām, tomēr vērtējama kā iešana pret straumi, radot sfēras jauni briestošo burbuli, kas nākotnē ietekmēs arī citus sektorus,”uz plaša spektra problēmām būvniecībā norāda K.Baņķis.

Tikai no ilgtermiņa skatu punkta labāk būs redzami šīs vasaras biznesa vides un būvniecības vasaras straujās attīstības negatīvie tempi. “Tas līdzinās situācijai, kad strauji ritošu lokomotīvi apstādināt tik spēji nevar, tādēļ tā pēc inerces vēl tālu aizjoņo greizā virzienā,”salīdzina K.Baņķis.

Astroloģiski ciklisko atslābuma periodu paredz nozīmīgu planētu nonākšana retrogrādā cilpā jeb ierastai pretējā virzienā. Attīstības un izaugsmes pakāpenisku bremzēšanos, kā arī savu spēku lielmanīgu pārvērtēšanu, kopš 10.aprīļa turpmāko 4 mēnešu garumā izskaidro RetroJupiters. Savukārt biznesa stratēģijas un stabilas pamatnes, jebkuras struktūras, objekta vai darbības noturīga karkasa uzrādītājs Saturns caur savu cilpu no 30.aprīļa līdz 18.septembrim iezīmēs biznesa stagnācijas periodu un “pārvilks krustu” jebkura ilgtermiņa projekta sekmīgai aizsākšanai, teikts jaunākajā biznesa astrobiļetenā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru