Dziedātājs Dons aiziet no skatuves un turpmāk dzīvos mežā

dons

“Protams, nekad nesaki “nekad”, bet iekšēji jūtu, ka man kādu gadiņu būs jāpaklusē,” sarunā ar modes mākslinieku Dāvidu atklāj mūziķis Dons, kurš augusta beigās sniegs vairākus koncertus Dzintaru koncertzālē. Dāmas, esiet modras, šī kādu laiku būs vienīgā iespēja Donu redzēt koncertos!

Dons koncertos 25. un 26. augustā Dzintaru koncertzālē izpildīs gan klausītāju iecienītas, gan koncertos mazāk skanējušas dziesmas.

“Būs stāsti, kā man gāja Sibīrijā, pasmiešos, padauzīšos. Pat īsti nevar pateikt, kā būs, bet ceru, ka būs labi gan man, gan klausītājiem. Jābūt pozitīvi, lai cilvēkiem prieks un man pašam bauda no tā, ko daru. Pēc tam gan iešu lielā pauzē,” intervijā ar Dāvidu žurnālā Kas Jauns atklāj Dons, īstajā vārdā Artūrs Šingirejs. Starp citu, tas ir baltkrievu uzvārds, bet viņa dzimtas saknes meklējamas Mongolijā.

Turpmāko gadu mūziķis iecerējis pavadīt iedvesmojoties – vēlas rakstīt jaunu albumu. “Esmu pacēlis sev attīstības latiņu. Iepriekš bija tā, ka, veidojot albumu, es desmit dziesmas atlasīju no trīsdesmit kompozīcijām. Tagad gribu atlasīt no sešdesmit,” ambiciozos plānus atklāj mūziķis.

“Droši vien kādu gadu vispār neuzstāšos. Aizbraukšu uz laiku padzīvot mežā, būdiņā,” neslēpj Dons.

Sarunā ar mūziķi modes mākslinieks konstatē, ka Dons atkal kļuvis par sakarīgu cilvēku. Iepriekš Dāvids neslēpa, ka pēc atgriešanās no Indijas mūziķis viņam šķitis ar putru galvā. “Patiesībā katrs iziet kaut kam cauri, un tad ir normāli. Indija man īstenībā palīdzēja… Reizēm ir jāpamaina kultūrvide, lai saprastu, ka mājās ir labi,” norāda Dons.

“Es nekad neesmu “nolicis” savas mājas. Tas ir galīgi garām. Nekur neesmu braucis, lai paliktu. Uz Indiju arī nedevos, lai ilgi paliktu. Es nespētu visu mūžu sēdēt zem palmas un dzert kokosriekstu pienu. Tas nav man, bet reizi pieredzēt – tas taču ir forši,” teic Dons.

SLAVENIBAS.LV

Pievienot komentāru