Elementāri triki, kas padarīs tava smartfona attēlus vienkārši superīgus!

Internetā katru dienu parādās jauni padomi un veidi priekš pilnīgi jebka, bet daži no tiem ir tik vienkārši, ka tu brīnīsies, kāpēc gan pats vēl nebiji līdz tam aizdomājies.

Mūsu redakcija savāca profesionāļu noslēpumu apkopojumu par to, kā var labāk uzņemt satriecošās bildes ar savu tālruni.

Paliktnis

Ir grūti taisīt pašbildi kopā ar vairākiem cilvēkiem vienlaikus: vai nu kāds neielien kadrā, vai nu vienkārši ir neērti fotografēties. Ko lai saka, pat mono-pods reizēm neattaisno pats sevi.

Ko darīt? Paņem nevajadzīgu plastikāta karti, un divreiz saloki viņu tā, lai vienā no locījumu vietām varētu ielikt telefonu. Veic uzņēmumu, izmantojot mini – garnitūru vai taimeri.

Mini – Zeme

Izmanto dažādas aplikācijas priekš dažādiem efektiem. Piemēram, aplikācija RollWorld palīdzēs uztaisīt mini – Zemi no jebkādas bildes.

Zemūdens filmēšana

Filmēšana zem ūdens ir daudz parocīgākā, izmantojot telefonu, nevis kameru, un tev pat nebūs vajadzīgs dārgs aizsardzības vāciņš. Noliec telefonu tukšā glāzē, bet glāzi ūdenī, lai uzņemtu bildi.

Priekš īstiem zemūdens uzņēmumiem uz smartfona var uzvilkt prezervatīvu.

Atstarotājs

Portreta bildes reizēm prasa papildus apgaismojumu priekš papildus attēla dziļuma un spilgtuma. Tev derēs jebkāda atstarojoša virsma.

Izmanto saules atstarotāju vai foliju. Gaismu atstarojošais materiāls palīdzēs padarīt tumšas vietas gaišākas un piedos vajadzīgos atspīdumus.

HDR 

HDR ir darba tehnoloģija priekš attēliem un video, kuras spilgtuma diapazons ir augstāks par standarta opcijām.

HDR funkcija apvieno dažādas bildes ar dažādu krāsu spilgtuma intensitāti. Tas padara attēlus spilgtākus un piesātinātākus.

Izmanto gaisa balonus

Tev nav vajadzīgs dārgs lidojošais drons – vienkārši piestiprini savu telefonu pie gaisa balona.

Paņem lielu balonu, piepildītu ar hēliju. Rūpīgi piestiprini pie tā savu telefonu un piesien garu stipru auklu. Bet pašu attēlu var uzņemt ar taimera palīdzību.

Makro uzņēmums

Makro uzņēmumus ir diezgan sarežģīti veikt ar smarfoniem, bet to var viegli izlabot, ja izmantot mazu paštaisītu objektīvu.

Linzu var atrast uz jebkura lāzera rādītāja vai kabatas luktura. Piestiprini to pie smartfona ar klipšu un līmlentes palīdzību. Tagad tu vari taisīt neaprakstāmas bildes!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

loading...

Pievienot komentāru