Elīna Maligina gatava cīņai ar Valērija vecāko meitu, kura viņu izlikusi uz ielas

Māksliniece Elīna Maligina atklājusi, ka vīra Valērija Maligina zaudēšana izraisījusi viņai dzīvē grūtu periodu, atsaucoties uz žurnālu ”Privātā Dzīve”, raksta tautaruna.lv.

Māksliniece žurnālam ”Privātā Dzīve” pastāstīja, ka savu morālo sāpi par tuvā cilvēka zaudēšanu izliek gleznojot, kā arī, ka Maligina nāvi ļoti pārdzīvo arī viņas sešus gadus vecā meita Hanna: ”Ceru, ka mēs abas iziesim cauri šim smagajam dzīves posmam un kļūsim tikai garīgi stiprākas.”

Elīna noliedz, ka tagad dzīvo klosterī, tomēr arī neslēpj, ka vietas, kuru saukt par mājām, pašlaik īsti nav: ”Palīdz man tuvie cilvēki… Diemžēl jautājums par dzīvesvietu Valērija vecāko meitu dēļ ir ļoti sāpīgs.”

”Pēc Valērija nāves viņa meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva ir pārtraukušas normālu ģimenes locekļu komunikāciju, kas iepriekš eksistēja,” nopūšas Maligina. ”Es nesauktu ne par normālu komunicēšanu, ne cilvēcīgu attieksmi no vecāko meitu puses to, ka, izmantojot manu emocionālo stāvokli, tiku faktiski izlikta uz ielas no mūsu ģimenes dzīvesvietas bez mantām, drēbēm, saviem un mana bērna personiskajiem dokumentiem.”

Elīna nezina, kas noticis ar viņas mantām, kā arī Valērija dāvināto automašīnu, tomēr pati šo jautājumu risināt neplāno: ”Jautājumus par manām mantām atrisinās mani pārstāvji, pārāk daudz emociju saista ar šo visu, lai es vēl pati iesaistītos – ietu un skatītos. Starp citu, Hanna nevar tikt pat pie savām mīļajām rotaļlietām, kuras palika mājā.”

Maligina nāves rezultātā bez mājām palikusi arī Elīnas mamma, kura dzīvoja citā viņa īpašumā Jūrmalā. Viņa izlikta uz ielas neesot tikusi, tomēr, par spīti -10 grādiem ārā, tur atslēgta elektrība, kura nodrošina apkuri. ”Līdz ar to šādos apstākļos dzīvot ēkā, kurā bieži bija arī mana meita, nebija iespējams. Manuprāt, šādu attieksmi nevar uzskatīt par normālu un atbildīgu pieaugušu cilvēku rīcību.”

”Vērojot Irinas Maliginas kā mantojuma aizbildnes rīcību, ir acīmredzams, ka tā nav vērsta ne uz mantojuma saglabāšanu, ne viņas jaunākās māsas Annas interešu nodrošināšanu, bet gan uz personīgo ambīciju apmierināšanu, kas liek domāt, ka Irinai nav svarīgs ne Annas viedoklis, ne Valērija Maligina patiesa pēdējās gribas izpilde,” uzskata Elīna.

Viņa uzskata, ka Irina Maligina neesot piemērota būt par mantojuma aizbildni un šo situāciju, kā arī to, ka nebija iekļauta Valērija mantojumā, risināt uzticējusi saviem juristiem: ”Pašreiz skaidri iezīmējas situācija – lai nodrošinātu Valērija Maligina patiesās pēdējās gribas izpildi, pastāvēs nopietna un ilgstoša tiesvedība.”

AVOTS: tautaruna.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru