FOTO: Linda Leen parāda bildi, kuru pati atzīst par savu patiesāko portretu

Instagram

Populārā dziedātāja Linda Leen, kas beidzamajos gados aizraujas arī ar fotografēšanu un foto apstrādi, vietnē Instagram publicējusi savu portretu, kurā, pēc viņas vārdiem, atklājas viņas patiesākā būtība.

“Nesen ar kādu draugu spriedām – kurā brīdī mēs patiešām esam “īsti”. Un vai vispār tāda viena patiesība par kādu cilvēku un viņa “visīstāko” būtību vispār pastāv.

Vieni saka – in vino veritas, citi, ka patiesā būtība ir aiz apzinātā un no sabiedrības modeļiem nokopētā, vēl mēs kļūstam tik atšķirīgi dažādu cilvēku vai apstākļu klātbūtnē, maināmies atkarībā no sava veselības stāvokļa, attiecību statusa, bankas konta satura, dzīves posma un tā var turpināt ilgi.
Vai esi ievērojis, ka, pat skatoties uz sevi spogulī, cilvēks “uzliek” citu skatienu un sejas izteiksmi?

Jo vairāk fotogrāfijā es pievēršos cilvēku portretiem, jo ciešāk manī sakņojas pārliecība, ka acīmredzamais (un it kā neapgāžamais) ir tikai viena daļa no patiesības daudzšķautņainās sejas. Katrs foto/video objektīvs, gaismas izmaiņa vai tērps liek izskatīties pilnīgi un absolūti citādi. Bet cilvēks taču it kā viens un tas pats! Visu izšķir acis, kas uz to raugās. Mēs katrs redzam savu “bildi”.

Katrs tanī nolasām atšķirīgas zīmes un pazīmes. Tā arī šinī pašfotogrāfijā. Nekas nav pielabots, bet es vienkārši mīlu vienu savu konkrēto šķautni un empīriskā ceļā esmu apzinājusies kā to nolikt priekšplānā citām šķautnēm. Šī ir patiesība un reizē arī nav vienīgā patiesība. Jo šodien es izskatos citādi un pēc jogas stundas tūliņ arī jutīšos cita:) Katra mūsu šķautne ir tiesīga būt!”

View this post on Instagram

Nesen ar kādu draugu spriedām- kurā brīdī mēs patiešām esam “īsti”. Un vai vispār tāda viena patiesība par kādu cilvēku un viņa “visīstāko” būtību vispār pastāv. Vieni saka- in vino veritas, citi, ka patiesā būtība ir aiz apzinātā un no sabiedrības modeļiem nokopētā, vēl mēs kļūstam tik atšķirīgi dažādu cilvēku vai apstākļu klātbūtnē, maināmies atkarībā no sava veselības stāvokļa, attiecību statusa, bankas konta satura, dzīves posma un tā var turpināt ilgi. Vai esi ievērojis, ka, pat skatoties uz sevi spogulī, cilvēks “uzliek” citu skatienu un sejas izteiksmi? Jo vairāk fotogrāfijā es pievēršos cilvēku portretiem, jo ciešāk manī sakņojas pārliecība, ka acīmredzamais (un it kā neapgāžamais) ir tikai viena daļa no patiesības daudzšķautņainās sejas. Katrs foto/video objektīvs, gaismas izmaiņa vai tērps liek izskatīties pilnīgi un absolūti citādi. Bet cilvēks taču it kā viens un tas pats! Visu izšķir acis, kas uz to raugās. Mēs katrs redzam savu “bildi”. Katrs tanī nolasām atšķirīgas zīmes un pazīmes. Tā arī šinī pašfotogrāfijā. Nekas nav pielabots, bet es vienkārši mīlu vienu savu konkrēto šķautni un empīriskā ceļā esmu apzinājusies kā to nolikt priekšplānā citām šķautnēm. Šī ir patiesība un reizē arī nav vienīgā patiesība. Jo šodien es izskatos citādi un pēc jogas stundas tūliņ arī jutīšos cita:) Katra mūsu šķautne ir tiesīga būt:) Lai ar sevi mierpilna diena!☺️❤️ #photobylindaleen #selfportrait

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru