Unikāls jūsu bēdu horoskops. Zinot to, jūs varēsiet palīdzēt ikvienam izkļūt no depresijas! - Topraksti.lv
Horoskopi

Unikāls jūsu bēdu horoskops. Zinot to, jūs varēsiet palīdzēt ikvienam izkļūt no depresijas!

Ja runājam par horoskopiem un par zodiaka pazīmju īpašībām, saprotam, cik ļoti atšķiras katra no šīm grupām ar dažādiem temperamentiem un uzvedību noteiktos gadījumos. Un, ja laimē visi izpaužas vienā veidā, tad, protams, bēdas katrs pārdzīvo pa savam.

Tieši tāpēc esam jums sagatavojuši neparastu horoskops, kas palīdzēs uzzināt, kā viens vai otrs cilvēks izpaužas skumjās un bēdās, atkarībā no zodiaka zīmes. Iepazīstiet sevi un savus draugus!

Auns

Šī lepnā un neapšaubāmi ar līdera dotībām apdāvinātā zodiaka zīme cieš stoiski klusējot. Un nevis tādēļ, ka Auns ir noslēgts vai baidās no sabiedrības nosodījuma, viņš vienkārši ne no kā nebaidās.

Fakts ir tāds, ka Auns patiešām ir pārliecināts, ka: a) jūs nevarat viņam palīdzēt, tādēļ nav jēgas jaukt gaisu; b) jūs vienkārši nesaprotat, kam Auns iet cauri. Jo jūs neesat Auns. Un tas nozīmē, ka jebkura cita personīgā pieredze (nedusmojies, bet uzskati to par pašsaprotamu) ir mēsli. Tāpēc kaut kādā veidā viņš pats tiks ar visu galā, izdzīvos – ne to vien piedzīvojis.

Vērsis

Vērsis ir postošs cietējs. Un negaidiet, ka viņš mierīgi cietīs, ar spilvenā iebāztu degunu. Ja šī zodiaka zīme cieš, tad par to uzzinās visa apkārtne, bet viņš pats ir šāds: kā kodolsprādziena sēne, kas vienlaikus aug no visām horizonta pusēm.

Ar skumju jautājumu: “Par kādiem nopelniem tas viss man ir?” – Vērsis sāks savākt skumjās un niknumā izmētātās lietas.

Dvīņi

Tie ir verbālie cetēji. Un visiem jūsu neapdomīgajiem jautājumiem “Kas noticis?” esiet gatavs uzzināt par viņa lietām tūkstoš reižu vairāk, nekā jūs sagaidāt.

Dvīņi sāks savu stāstu no tālajiem pagājušā gadsimta gadiem, kad logs joprojām vēdīja silti vakari, bet no tumsā esošajiem krūmiem aiz stūra jau uzglūnēja skarbā ziema ar ledus izkapti, smejoties par bezrūpīgo floru. Un finālā viņš jums pateiks, ka viņš – naivais, dumjais Dvīnis vēl pāris gadus atpakaļ smējās par savas mūža mīlestības jokiem…

Iesakām vienkārši neuzdot viņam jautājumu: “Kas noticis?”. Viņš arī bez tā jums pastāstīs visu, tikai šajā gadījumā pastāv iespēja, ka viņš sāks mokošo stāstu pašreizējo gadu tūkstoti.

Vēzis

Ak, šie Vēži. Viņi cieš garīgi! Un nevajag pieņemt, ka viņi dzerstās. Šai zodiaka zīmei ir raksturīgi, ja jau ciest, tad skaisti – nopūtās, klausoties maģisku mūziku un lasot grāmatas par pašattīstību.

Nu, it īpaši progresīvie Vēži paši rakstīs grāmatas par pašattīstību! Bet jaunie Vēži sāks ar dzeju. Aptuveni šādi: “Asins, nāve, sāpes. Nakts, ēna, tumsa. Tu esi aizgājis, bet tava sirds ir pie manis. Raudas vai kurksti, nu, kaut kā tā.”

Lauva

Kompānijas cietēji. Būt skumjās un bēdās vientulībā nav par Lauvām- visiem ir jācieš! Tāpēc ar viņu nāksies ciest visiem, kuri laikā nepaspēs aizlaisties

Bet pats interesantākais ir tas, ka līdzi cietēji Lauvas pāridarītājus iekļaus savu personīgo ienaidnieku sarakstā. Un metīsies cīņā. Un neapšaubāmi cietējas Lauvas piesardzīgi piešaus jums piparus un neaizmirsīs pateikties, ka viņam esat.

Jaunava

Bet sievišķīgā Jaunava ir konstruktīvā cietēja! Viņa cieš ar ieguvumu: gan tapetes izlīmēs, gan diplomdarbs tiks uzrakstīts. Un tā dēl viņa kļūst par vispārējas skaudības priekšmetu.

“Vau, cik stipra, tik stipri turējās, tā tik ir pašpārliecinātība!” – saka cilvēki apkārt. Bet pati Jaunava pat nemēģina iebilst pret šādu novērtējumu un savas dvēseles dziļumos ir pat ļoti pateicīga par savām ciešanām. Laika gaitā viņa uztver tos kā īstajā laikā nokritušo pendeli.

Svari

Šī zīme ne bez iemesla nosaukta par Svariem, jo tikai šai zīmei izdodas uz bēdām iepriecināt sevi ar kaut ko skaistu. Kas tieši ir pretsvars, ir atkarīgs no statusa, maka biezuma un Svaru dzimuma: kādu iedvesmo jauna krūze tējai, bet kādu jauns sporta auto.

Tāpēc no ārpuses šķiet, ka šī ir neievainojamākā Zodiaka zīme. Tas ir tikai no pirmā acu uzmetiena, bet patiesībā šajā brīdi Svaru sirdī notiek trakas lietas.

Skorpions

Šī zodiaka zīme vienkārši neprot ciest. Protams, viņš godīgi cenšas, taču nav lemts.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...