Jau vairāki bērnu nolaupīšanas mēģinājumi Rīgā un tās apkārtnē! ŠAUSMAS, kas notiek?

Vakar portālā facebook parādījusies ziņa par bērna nolaupīšanas mēģinājumu Jaunmārupē, par to raksta portāla lietotājs Andris. Portāls topraksti.lv vārds vārdā publicē Andra rakstīto.

Jau iepriekš portālā facebook ticis ziņots par bērnu nolaupīšanas mēģinājumu Mārupē, kā arī portāls lsm.lv raksta, ka kāds svešinieks Rīgā mēģina bērnus ievilkt savā auto.

Andris raksta:

”Lūdzu maksimālu uzmanību! Izrunājiet lūdzu šo ar bērniem.
Esmu saņēmis satraucošu vēstuli, šodien atkārtoti uzbruka mazam bērnam ar nolūku nolaupīt, šoreiz uzbrucējs jau ir bijis drošāks un ir atļāvies skriet pakaļ bērnam. Uzbrukums notika šodien, Jaunmārupē.
Vecāki, esmu sazinājies ar Mārupes domes deputātiem un Rīgas pašvaldības policijas vadību, ar lūgumu vērst parstiprinātu uzmanību bērnu drošībai uz ielas.

‭Labvakar, Andri! Šobrīd esot noticis atkārtots gadījums Jaunmārupē par mēģinājumu nolaupīt bērnu un jau pēc pirmā gadījuma vēlamies lūgt pašvaldības policiju, lai noorganizētu informatīvu diskusiju ar bērniem Mārupes pamatskolā kā rīkoties šādā situācijā. Drīkstam lūgt Jūsu palīdzību un iesaistīšanos, lai risinātu šo situāciju kopīgi?”

Lūdzu maksimālu uzmanību! Izrunājiet lūdzu šo ar bērniem. Esmu saņēmis satraucošu vēstuli, šodien atkārtoti uzbruka…

Posted by Andris Morozovs on Trešdiena, 2018. gada 24. janvāris

Arī portāls topraksti.lv aicina vecākus aprunāties ar saviem bērniem un izstāstīt, kā rīkoties šādās situācijās!

AVOTS: facebook:  Andris Morozovs

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru