Kāds alkohola reibumā esi tu? Atklāti veseli četri personības tipi, kas rodas dzerot

Misūrī-Kolumbijas Universitāte pētnieki atklājuši, ka cilvēkam lietojot alkoholu var izstrādāties četri dažādi personības tipi, ziņo Telegraph.

Pētījuma ietvaros tikuši aptaujāti 364 cilvēki, kuriem bija jāaizpilda personības tests – vienreiz kā viņi domā un otrreiz tā, kā viņiem šķiet, ka viņi domātu esot alkohola reibumā.

Rezultātā izsecināts, ka alkohola reibumā cilvēkam iespējami četri personības tipi – Trakie Profesori, Mērijas Popinsas, Misteri Haidi un Ernesti Hemingveji.

Trakie Profesori alkohola reibumā gūst lielu pašapziņu, kuriem lai iereibtu pietiek ar pāris dzērieniem. Bet Mērijas Popinsas ir apzinīgie dzērāji, kuri gatavi uzklausīt kādu visas nakts garumā un tad sniegt padomu.

Misteri Haidi reibumā kļūst kareivīgi noskaņoti un visdrīzāk viņiem nakts ietvaros “pazudīs filma” vai arī radīsies domstarpības ar kārtībsargiem. Visbeidzot, Ernesta Hemingveja kategorija dzerot nemainās vispār – gluži kā pats Hemingvejs, arī šie cilvēki reibumā spēj palikt tādi, kādi ir.

Jāatzīmē gan, ka pētījamie objekti vien iedomājās kādi ir alkohola reibumā – nav teikts, ka viņi pat anonīmi nevēlējās atklāt, kā patiesībā uzvedās esot piedzērušies.

Pievienot komentāru