Kas ir Breda Pita jaunā draudzene un kāpēc viņa tik ļoti nepatīk Andželinai Džolijai

Veselu gadu pēc paziņojuma par Breda Pita un Andželinas Džolijas laulības šķiršanu presē bija baumas, ka pāris mēģina izlīgt un atjaunot attiecības. Ja sākumā Endžija un Breds nesniedza komentārus par šo informāciju, tad pēdējā laikā no dažādiem avotiem sāk parādīties pierādījumi, ka abu aktieru laulība ne pavisam  nebija laimīga, turklāt bijušie mīļotie runā viens par otru ļoti nejaukas lietas.

Nesen medijos izskanēja informāciju par jauno Džolijas mīļoto, ar kuru viņai, iespējams, ir nopietnas attiecības. Tajā pašā laikā Pits kļuva noslēgts un ļoti reti parādījās publiski.

Neraugoties uz spēcīgo plaisu starp pāri, kas nesen tika uzskatīts par skaistāko Holivudā, aktieriem beidzot izdevies vienoties par kopīgu bērnu aizbildnību. Andželina piekāpās un vienojās, ka bijušais vīrs pārņem daļu no vecāku pienākumiem. Tas nozīmē, ka viņi drīz varēs pabeigt laulības šķiršanas procesu.

Atgādināsim, ka agrāk Džolija uzstāja uz vienpersonisku aizbildniecību, un Pits vairākas reizes centās to apstrīdēt tiesā. Viņš pat nevarēja paņemt savus bērnus pie sevis brīvdienās, un visas tikšanās notika stingrā Endžijas uzraudzībā.

Viņa patiešām nolika mani uz lāpstiņām un sasēja manas rokas un kājas, kad viss nonāca līdz aizbildnības iestādēm. Vēlāk es un Džolija varējām vienoties par šo problēmu. Mēs abi cenšamies. Es dzirdēju vienu no advokātiem sakot: “Šajā tiesā neviens neuzvarēs – šī tiesa ir par to, kam būs sliktāk.” Tā tiešām ir. Tu iztērē veselu gadu, cenšoties pierādīt savu taisnību, bet patiesībā tas ir tikai ieguldījums naidā vienam ar otru” teica Breds.

Tomēr, ņemot vērā jaunāko informāciju, vēl nav zināms, kā viss beigsies. Decembrī Pita tuvs draugs paziņoja, ka aktieris ļoti nožēlo par šķiršanos no Anistones: “Viņš saprata, ka tad, kad viņš no Dženiferas aizgāja pie Andželinas, viņš izdarījis lielāko kļūdu dzīvē.” Patiešām, par attiecībām ar savu pirmo sievu Breds vienmēr runājis ar īpašu siltumu.

Pēdējā laikā paparaci vairākas reizes pieķēruši Anistoni un Pitu tiekamies. Nesen, kad Dženifera iebrauca Breda mājās, lai atdotu grāmatu, viņa sastapa viņu kopā ar bērniem, un aktieris viņus iepazīstināja.

Runā, ka šī situācija ļoti kaitina Endžiju. Viņa vienmēr bijusi pret Pita saziņu ar savu pirmo sievu un tagad nav apmierināta ar to, ka Dženifera ir iepazinusies ar viņas bērniem. Vai tiešām viņu jūtas vēl nav zudušas?

Avoti norāda, ka attiecības starp Bredu un Dženiferu tagad var nosaukt par spēcīgu draudzību. Anistone ir 2 gadus precējusies ar Džastinu Tero, un viņu laulību ar pārliecību var saukt par laimīgu.

Tomēr tas neliedz faniem domāt par dažādiem scenārijiem attiecību attīstībai starp Pitu un Anistoni…

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: ofigenno.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru