Kas tevi gaida no 15. līdz 31. maijam – mīlestība vai vientulība? Horoskops visām zodiaka zīmēm

Svari
Ja tev ir bijuši pārdzīvojumi un satraukumi personiskajā dzīvē, maijā radīsies izdevība padarīt to mierīgāku un rāmāku. Vienkārši izpaud savu radošo potenciālu – tu varēsi atrisināt problēmas un atklāt jaunus mīlestības horizontus. Nepalaid garām iespēju gūt progresu attiecībās ar savu otro pusīti.

Skorpions
Skorpioniem maijā neinteresēs īslaicīgas iepazīšanās – viņi daudz labprātāk gribēs veidot nopietnas un ilgstošas attiecības. Tu spēsi pieņemt atbildīgus lēmumus, kas nākotnē palīdzēs atvērt durvis uz laimīgu un romantisku nākotni.

Strēlnieks
Maijā tu izvirzīsi veselu virkni dažādu mērķu personiskajā dzīvē, taču uzmanību no tiem novērsīs citi jautājumi. Ieteicams nogaidīt ar saviem romantiskajiem plāniem un atrisināt visas lietas, kuras ir sen atliktas. Pretējā gadījumā īstenot savus sapņus neizdosies.

Mežāzis
Maijā tevi personiskajā dzīvē piemeklēs atklāsme, kuru tu sen gaidīji. Vērts aizdomāties par to, ko tu visvairāk vēlies. Lai īstenotu savas fantāzijas, būs jāpieliek ne mazums pūļu. Izmanto veselo saprātu apvienojumā ar dedzīgumu, lai sāktu jaunu posmu attiecībās ar mīļoto cilvēku.

Ūdensvīrs
Pavasara pēdējā mēnesī tevi gaida daudz patīkamu iepazīšanos un tikšanos. Tomēr nevajag katru jaunu paziņu uzskatīt kā nākamo dzīvesdraugu. Tev ieteicams nedaudz atslābināties, ļauties emocijām un vieglam flirtam. Ar laiku dzīve pati visu saliks savās vietās un tu atradīsi cilvēku, ar kuru būs abpusējs valdzinājums un kopējas intereses.

Zivis
Maijā Zivis nodarbosies ar veco attiecību atjaunošanu, taču nevajag urķēties pagātnē, tev jādzīvo tagadnē. Paņem neilgu atvaļinājumu un nedaudz atpūties. Pievērs uzmanību sev, atrodi hobiju, atlaid situāciju un drīzā nākotnē tu satiksi savu otro pusīti. Zvaigznes tev šajā jomā palīdzēs.

Avots: “ladyelena.ru”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru