“Kosmētika kā slepenais ierocis.” Princeses Diānas stilistes atzīšanās pēc 17 gadiem

Princese Diāna ir kļuvusi par sava veida pagājušā laikmeta, vecās Anglijas, stila modeļa un vienkārši skaistas sievietes, kuras dzīve nevarēja kļūt par pasaku, simbolu. Viņas biogrāfijā ir fakti un pieņēmumi, mīklas un skandalozās atklājumi. Tādēļ ir grūti izveidot skaidru princeses portretu. Bet kas gan par Diānu var pastāstīt vairāk, kā cilvēki, kuri bijuši viņai apkārt?

Par vienu no šādiem cilvēkiem kļuva princeses personīgā stiliste Mērija Grīnvela. Mērija pirmoreiz strādāja ar Diānu 1991. gadā Vogue fotografēšanās laikā, un viņas sadarbojās līdz princeses nāvei 1997. gadā.

“Man bija liels gods strādāt ar topošo karalieni. Viņas laulība tad šķita spēcīga un nešķirama, un viņa pati bija labestības un šarma iemiesojums. Tomēr Diāna vienmēr bija atvērta eksperimentiem ar stilu un labprāt mainījās. Man šķiet, ka gadu gaitā mēs atradām pareizo grimu un frizūru. Šos divus aspektus nekad nedrīkst novērtēt par zemu.”

Vispirms Mērija mēģināja viegli ievirzīt princesi un aizvilināt viņu no viņas mīļākā zilā acu zīmuļa. Kaut arī tas nesabojāja princesi, šāds paņēmiens var vizuāli samazināt acis.

“Princesei bija vienkārši pasakains āda. Es reti biju satikusi cilvēkus ar tādiem dotumiem. Viņa, protams, ļoti skrupulozi to kopa, nekad neatstāja grimu uz ādas līdz vakaram. Bet, es domāju, ka iedzimtība šeit spēlēja lielu lomu.”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru