Laimīgo augu horoskops. Uzzini, kurš augs nesīs veiksmi tieši tev!

Kad runa ir par talismaniem, visi tūlīt iedomājas par akmeņiem. Tomēr pat augi var kalpot kā amuleti. Vieni blakus cilvēkam zied un smaržo, dodot viņam pozitīvu enerģiju, bet citi iznīkst. Mēs atklāsim, kuri augi ir piemēroti tieši jums.

1. Auns

Jūs varat būt laimīgs, jo jums nav viens, bet divi dzīvie talismani. Pirmais ir žeņšeņs. Šim augam ir noslēpumainas īpašības: dziedē no slimībām,, atgriež jaunību un možumu. Tas palīdz nomierināt dinamisko Auna būtību, dod viņiem gudrību un mieru. Līdzīga darbība šai zodiaka zīmei ir arī peonijām.

2. Vērsis

Vērsis vērtē skaistumu un estētiku visur, daudzus no tiem apvieno hobijs: rūpes par ziediem. Mājā viņiem bieži ir spilgti ziedoši augi: orhidejas, vijolītes, balzamīnes. Jo vairāk ziedu mājā, jo daudzveidīgāks ir Vērsis.

Vērša augs- talismans ir birztalas nārbulis. Senāk ticēja, ka tas atvaira ļaunos garus un aizsargā ģimenes attiecības.

3. Dvīņi

Istabas prīmulai ir ne tikai spilgti ziedi, bet arī vairākas maģiskas īpašības. Tas ir Dvīņu talismans, un tas piešķir radošu iedvesmu, sabiedriskumu un ambiciozitāti. Tie, kuriem šis augs nav pirmo gadu, būs pamanījuši karjeras izaugsmes paātrināšanos un ģimenes attiecību uzlabošanos.

4. Vēzis

Vēzim arī bez talismaniem ir labi. Bet, lai stiprinātu laimi un aizsargātu veselību, astrologi iesaka lietot salviju: dzert tēju un pievienot to ēdieniem. Tikai visu ar mēru, lai nekaitētu.

5. Lauva

Lauvas vienmēr atpaliek par soli no panākumiem. Šķiet, ka veiksme jau noķerta aiz astes, bet kaut kas vienmēr nojūk. Kumelīte palīdzēs sasniegt vēlamo. Šis zieds palīdz pieņemt pareizos lēmumus. Ieteicams to novietot savā birojā.

6. Jaunava

Asinszāle absorbē negatīvo enerģiju – visas bailes, nenoteiktību, skumjas. No istabas augiem derēs dracēna. Tā noņems apsēstību ar neveiksmēm, radīs prieku un vēlmi pēc jauniem sasniegumiem.

7. Svari

Svari nav vienaldzīgi pret visu skaisto. Viņiem ir piemēroti reti un izsmalcināti istabas augi, kas bieži zied. Uzdāviniet Svariem hibisku – ārstniecības augu, kas ienes mājā harmoniju. Tikai ir svarīgi to turēt gaitenī vai koridorā.

8. Skorpions

Astrologi iesaka Skorpioniem dzīvot tur, kur pagalmā aug liepas. Tas novērš nevajadzīgu negatīvismu un palīdz veidot ģimenes attiecības. Ja jūs vēlaties uzdāvināt Skorpionam ziedus, izvēlieties alstroemērijas.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru