Grupas Linkin Park solists pirms pašnāvības atstājis testamentu. No tā satura kļūst baisi.

Izrādās, ka Česters Beningtons iepriekš domājis par savu nāvi, jo viņš uzrakstījis testamentu, kas tika publiskots tikai tagad. Šovasar mūziķis izdarīja pašnāvību, atstājot savu sievu un sešus bērnus bez tēva un grupu Linkin Park bez solista.

Viņš sadalīja savus aktīvus divās daļās. Pirmais, kas ietver dziedātāja pensiju fondu, paliek viņa atraitnei un bijušai Playboy modelei Tailindai Bentlijai. Viņu laulībā piedzima trīs bērni, vēl divi tika adoptēti. Tāpat nav aizmirsts par bērnu no viņa pirmās laulības. Visi Beningtona bērni, saskaņā ar testamentu, kļuva par beneficiāriem, kas nozīmē, ka viņi saņems peļņu no viņu tēva mantojuma.

Otrai daļai aktīvu vajadzētu pariet uz ģimenes trasta kompāniju Chester un Talinda Bennington Family Trust.

Česters Beningtons padarīja grupu Linkin Park populāru. Grupas ierastais oriģinālais sastāvs tika izveidots 1996. gadā, pirms to sauca par Xero. Sešas reizes grupa tika nominēta Grammy balvai un divreiz šo balvu arī saņēma. Ar Linkin Park dziesmām uzaugusi 90. gadu paaudze.

2017. gada 20. jūlijā mūziķis tika atrasts pakāries savā rezidencē Losandželosā. Viņam bija 41 gads. Ir zināms, ka daudzus gadus pirms tam viņš cīnījās ar alkohola un narkotiku atkarību.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Pievienot komentāru