Minūtes tests uzmanības pārbaudei, kuru var iziet tikai cilvēks ar augstu IQ.

Cilvēkam ir svarīgi visi maņu orgāni. Bet, iespējams, neviens neapstrīdēs, ka ar acu palīdzību mēs saņemam visvairāk informācijas. Tieši asa redze, kopā ar spēju pamanīt informāciju, ļauj mums iegūt maksimālu noderīgu barību prātam.

Cik labi jūs spējat pamanīt ļoti detalizētu informāciju? Zinātnieki apgalvo, ka tikai cilvēki ar augstu intelekta līmeni var pamanīt vismazākās detaļas tajā, ko viņi redz. Vai jūs tāds esat? Tad mēģiniet pārbaudīt sava prāta pārākumu.

Atrodiet atšķirības katrā no četriem līdzīgu gleznu pāriem. Piezīme- ja jūs interesē māksla, tad būs vieglāk saskatīt atšķirības.

1. Apskati kāda Beļģijas mākslinieka gleznu. Tajā mēs redzam hasīdu svētkus, kuros ar prieku dejo vijoles pavadījumā.

Otrajā attēlā ir mainīta viena maza detaļa. Vai tu jau atradi, kas otrā gleznā ir citādāks?

2. Ja jums izdevies tikt galā ar pirmo uzdevumu, tad atkal pārbaudiet savu prātu un apskatiet Paula Piloma gleznu “Māte un meita”.

Vai jūs jau atklājāt atšķirību starp šīm divām šķietami identiskām gleznām? Ja jā, tad turpinām.

3. Johannes Vermjers radījis daudzas gleznas, taču šodien apskatīsim kādu no viņa mazpazīstamiem darbiem, kurā attēlota dāma, kas raksta vēstuli, un viņas kalpone. Apskatiet abus attēlus un mēģiniet atrast atšķirību.

Protams, priekšmetu daudzums uz galda var tevi mulsināt, taču ja tava prāta uzmanības līmenis ir pietiekoši augsts, tad atšķirība kļūst acīm redzama.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru