Naudas horoskops 2021. gadam. Kuras horoskopa zīmes peldēsies naudā, kurām nāksies savilkt jostu?

Foto – Pixabay

Astrologi sastādījuši 2021. gada finanšu horoskopu visām zodiaka zīmēm.

Auns

Aunam 2021. gadā gaidāma pastāvīga noskaņojumu maiņa. Viņiem vajadzētu mazāk domāt par neveiksmēm, biežāk domājot par to, kāpēc pievelk nelaimes un kā no tā izvairīties.
Vislabākā pirkuma periods ir pavasara pirmā puse, kad nebūs retrogrādu planētu.

Tas pats periods pienāks arī darba maiņai, virziena maiņai. Pārējā laikā labāk neriskēt pat tad, ja tas neprasīs nekādas pūles. Īpaša uzmanība 2021. gadā jāpievērš parādiem.

Jāatbrīvojas no tiem pēc iespējas ātrāk!

Vērsis

Vasarā un rudenī zvaigznes palīdzēs Vērsim izpildīt vissvarīgākos un spilgtākos finanšu sapņus. Kāds gribēs mainīt darbu, cits nolems nopirkt kādu dārgu un vajadzīgu lietu.

Kopumā 2021. gadu Vērsim var nosaukt par finansiāli produktīvu. Ir vērts tikai domāt par to, vai šobrīd ir pareizais brīdis – vai lēmums ir pareizs.

Dvīņi

Dvīņiem 2021. gadā astrologi iesaka rīkoties patstāvīgi un uzticēties tikai pašiem pārbaudītiem cilvēkiem. Šādas personības ir spējīgas nogremdēt visus Dvīņu finanšu plānus, atņemt tiem pārliecību vai radošo iedvesmu.

2021. gadā veiksies tiem, kuri strādā vienatnē – piemēram, ārpakalpojumu sniedzējiem vai uzņēmējiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs horoskopa zīmes, kurām 2021. gads var kļūt liktenīgs. + Horoskopi arī pārējiem!

Horoskops 2021. gadam. Uzzini pirmais, ko atnesīs Metāliskais Vērsis!

Vēzis

Nauda šogad mīlēs mieru un rēķināšanu. Vajag vairāk krāt, turklāt atšķirīgā valūtā.

Lieta ir tāda, ka darbs ar finanšu plūsmu materiālajā iemiesojumā piesaista bagātību un panākumus. Dažas nepatikšanas finansēs un darbā ir iespējamas gada sākumā un pavasarī.
Ļoti noderīga Vēžiem ir intuīcija.

Lauva

Austrumu filozofija ir tieši saistīta ar naudu un veiksmi darbā, pareizas atmosfēras izveidošanai mājās un darba vietā. Astrologi domā, ka tas būs vissvarīgākais finanšu panākumu rādītājs.

Darba vietas dokumentācija un tīrība ir divi nozīmīgākie nosacījumi, kurus ievērojot Lauvas var būtiski palielināt savus ienākumus vai arī izstrādātu pareizo un efektīvo stratēģiju, kas nodrošinās panākumus nākotnē.

Jaunava

Jaunavai 2021. gads būs laiks, kad piepildīsies finansiālās vēlmes. Protams, ne vienmēr veiksme būs saistīta ar šo zīmi. Piemēram, gada sākumā un pēdējos pāris mēnešus tās var sagaidīt dažas dzīves pārbaudes un sarežģītas finanšu situācijas.

Astrologi iesaka biežāk vērsties pie tuviniekiem un draugiem. Šogad nav vērts risināt visus uzdevumus tikai vienatnē. Tam nebūs ne spēka, ne laika. Lieli panākumi gaida ar līdera talantu apveltītās Jaunavas.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

COMMENTS

Pievienot komentāru