Jaunlaulātie izdomāja neticami skaistu veidu, kā apsveikt vienam otru viņu kāzu dienā. FOTO/ VIDEO - Topraksti.lv
NotikumiPasaulēVideo

Jaunlaulātie izdomāja neticami skaistu veidu, kā apsveikt vienam otru viņu kāzu dienā. FOTO/ VIDEO

Ir neskaitāmas neparastas iespējas izteikt savas jūtas, un šis jaukais pāris ir atradis veidu, kā atzīties viens otram mīlestībā.

Kriss Braijans un Ešlija Blinkhorna no Kanādas nolēma no putna skatiena uzņemt savu vissvarīgāko dienu burvīgās fotogrāfijās! Ešlijas vecāku saimniecība netālu no Pīterboro bija ideāla vieta, lai iemiesotu viņu trako ideju.

Bet kāds bija viesu pārsteigums, kad visi tika aicināti piedalīties flešmobā! Viņu loma bija radīt skaistu, iespaidīgu sirdi, bet fotogrāfs Maks Evidens to iemūžināja ar drona palīdzību.

Tika veikta rūpīga sagatavošanās: tika aprēķināts sirds perimetrs, tika lēsts, ka būs vajadzīgi apmēram 150 cilvēki, lai realizētu savu nodomu. Lai viesiem būtu vieglāk atrast savu vietu, zālē iepriekš tika iezīmēta forma, turklāt tā, ka no augstuma tā bija pilnīgi neredzama.

Maks atklāj, ka viss pasākums kopā ar konstrukciju un pašu fotoattēlu tika veidots 15-30 minūtes. Pēc neliela paziņojuma, kas izskaidroja to, kur katram doties, viesi sarindojās viens pēc otra. Nopļautā zāle sirds formā ļāva cilvēkiem ātri ieņemt savas pozīcijas. Fotografēšanās ilga ne vairāk kā 20 minūtes.

Kadros iemūžināti aizraujoši skati uz lauku saimniecību un lauku, kas pārklāts ar smaragda krāsas zāli. Kamerai izdevās fiksēt šo neticamo brīdi, kad 150 cilvēki veidoja skaidru sirdi, kas ir simbols šī pāra bezgalīgajai mīlestībai.

Šis stāsts skaidri parāda, ka attiecībām, tāpat kā perfektam kadram, nepieciešama rūpīga sagatavošanās un ievērojams darbs. Protams, Krisam un Ešlijai izdevās panākt otro, un mēs, savukārt, vēlam viņiem laimīgu dzīvi kopā!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu video!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.