Jelgavā nakts laikā bez apaviem pastaigājās septiņus gadus vecs puisēns! Māti piedzērušos, mājās atrod guļam! - Topraksti.lv
LatvijāNotikumi

Jelgavā nakts laikā bez apaviem pastaigājās septiņus gadus vecs puisēns! Māti piedzērušos, mājās atrod guļam!

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka šonakt ap trijiem naktī tika saņemta informācija no trīs sievietēm, kuras pamanījušas, ka Jelgavā pa Lielo ielu viens pats klīst mazgadīgs bērns bez apaviem. Tajā laikā, kad sievietes gājušas klāt puisēnam, lai apjautātos, kāpēc viņš viens pats klīst pa pilsētu, viņš aizmuka. Sievietes par šo gadījumu uzreiz ziņoja policijai. Policija operatīvi reaģēja uz saņemto informāciju un izbrauca uz norādīto adresi. Policijas darbinieki puiku atrada vienu klīstam nu jau pa Pasta ielu. Tika konstatēts, ka puisēnam kājās nav bijuši apavi, bet tikai zeķītes, vēsta ieraksts Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Facebook lapā.

Ilustratīvs foto / AVOTS: toknowwearenotalone.com

Puisītis tika nogādāts policijā, lai skaidrotu visus notikušā apstākļus. Pēc policijai sniegtās informācijas, puisēns nakts laikā devies meklēt omīti, jo viņa nav bijusi dzīvoklī, bet māte tajā laikā gulējusi.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...