Uzzini, kuras 4 horoskopa zīmes 2018. gadā būs vislaimīgākās! Visas zvaigznes ir viņu pusē! - Topraksti.lv
Notikumi

Uzzini, kuras 4 horoskopa zīmes 2018. gadā būs vislaimīgākās! Visas zvaigznes ir viņu pusē!

Tici vai nē, dzimšanas datumam ir svarīga loma un ietekme uz tavu personību un likteni. Protams, daudz kas ir atkarīgs no vides un audzināšanas, taču astrologi saka, ka zvaigznes ir visuzticīgākie un uzticamākie nākotnes vēstneši. Ļoti drīz Dzeltenais Zemes suns ieņems savu pozīciju saskaņā ar Ķīnas kalendāru. Jaunais gads radīs daudz vairāk jaunu iespēju visām zodiaka zīmēm kā 2017. un 2016. gadā kopā.

Bet ir 4 laimīgās zodiaka zīmes, kurām gada valdnieks piešķirs īpašu veiksmi visās dzīves jomās. Bet paturiet prātā, ka zvaigznes sūtīs tev laimi, bet viss būs jāpaveic paša rokām.

4. vieta – Lauva

Patmīlīgās Lauvas ir kā otrā Saule. Viņas pašas izstaro laimi un prieku, un vēl jo vairāk to piesaista. Viņas prasmīgi izmanto visus tās nopelnus, kas palīdz iegūt vislabāko no dzīves. Iespējams, pagājušajā gadā bija daži zaudējumi, kas Lauvas novirzīja no mērķa vai nedaudz sagrāva ticību sev.

Nav vērts gausties. Suņa lojalitāte palīdzēs ar visu tikt galā. Laimes ceļa vēš dos daudzas jaunas noderīgas paziņas, kā arī nokārtosies mīlas lietas. Jā, arī finanšu jautājumi būs veiksmīgi, tāpēc nebaidieties no jauna amata vai projekta.

Jums tikai nepieciešams pieņemt sevi un pārtraukt vainot citus savās nepilnībās, atbrīvoties no pagātnes un ar sev raksturīgo pašapziņu un smaidu iet tālāk. Visums ir tavā pusē.

3. vieta – Strēlnieks

Beidzot visu mērķtiecīgo strēlnieku centieni būs pamatoti. Šo zīmi pārvalda Jupiters, kas ir izaugsmes, iespēju un attīstības planēta. Ja pēdējie pāris gadi nebija ļoti stabili un izraisīja daudzas pārmaiņas dzīvē, kurām vienmēr bija jāpielāgojas, tad 2018. gadā ir pienācis laiks gūt peļņu.

Karjeras plānā jūs sagaida apdullinošas perspektīvas. Arī mīlas horizonts paredz lielas pārmaiņas: vientuļie atradīs ģimeni, bet pāriem būs jauns solis attiecībās. Atcerieties: jūsu laime ir saistīta ar optimismu, tāpēc pat neiedomājieties par depresiju un izmisumu. Un arī ticiet cilvēkiem, šogad radinieki jums ļoti palīdzēs.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.