Princis Viljams: karaliskā ģimene “pat ļoti nav rasisti” (VIDEO)

Kadrs no video

Princis Viljams izteicies, ka karaliskā ģimene “pat ļoti nav rasistiska ģimene”, tādējādi pirmo reizi komentējot brāļa Harija un Meganas Mārklas intervijā izteiktās apsūdzības, ka karaliskā ģimene bijusi noraizējusies par viņu bērnu ādas krāsu. Kā zināms, Meganas ģimenē ir afroamerikāņu saknes.

Princis Viljams arī atzina, ka vēl nav runājis ar brāli, bet to darīs, vēsta raidsabiedrība BBC.

Megana un princis Harijs intervijā amerikāņu TV dīvai Oprai Vinfrijai izteicās, ka karaliskā ģimene esot paudusi bažas par to, “cik tumša” varētu būt viņu dēla Ārčija ādas krāsa.

Bakingemas pils iepriekš apgalvoja, ka prasība “attiecas uz lietu”, taču tā tiks izskatīta privāti.
Kādā paziņojumā pils teica, ka “uzskati var atšķirties”, bet Megana un Harijs “vienmēr būs ļoti mīlēti ģimenes locekļi”.

Ceturtdien, viesojoties skolā Stratfordā, Londonas austrumos, kāds žurnālists jautāja princim Viljamam: “Vai karaliskā ģimene ir rasistiska ģimene, ser?” Kembridžas hercogs atbildēja: “Mēs pat ļoti neesam rasistiska ģimene.”

Vaicāts, vai kopš Opras intervijas viņš ir runājis ar princi Hariju, princis Viljams teica: “Nē, es vēl neesmu ar viņu runājis, bet to darīšu.”

Televīzijas intervijā Meganai Oprai stāstīja, ka esot “bažas un sarunas par to, cik tumša varētu būt Ārčija āda, viņam piedzimstot”.

Gan princis Harijs, gan Megana Mārkla atteicās atklāt, kurš ir izteicis šo komentāru, bet Harijs vēlāk paskaidroja Oprai, ka tā nebija ne karaliene, ne Edinburgas hercogs.

Intervijas laikā Harijs arī teica, ka viņu sāpina tas, ka viņa ģimene nekad nav stāstījusi par ziņu virsrakstiem un rakstiem “koloniālā tonī”.

Un uz Opras jautājumu, vai pāris atstājis Apvienoto Karalisti, jo plašsaziņas līdzekļos ir radies rasisms, Harijs atbildēja: “Tā bija liela daļa iemeslu.”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru