Rudenī manikīra modē zelts, sudrabs un akcenti

Reizēm garastāvoklis var nebūt sevišķi labs, bet tik vienkārša lieta, kā jauns manikīrs liek visam uzmirdzēt jaunās krāsās. Šoreiz jāsaka “uzmirdzēt” burtiskā nozīmē, jo stilisti iesaka rudens manikīrā izvēlēties zeltu, sudrabu un krāsu akcentus.

Protams, klasika vienmēr ir modē – klasiskais sarkanais, piesātinātie ķiršu toņi un franču manikīrs – ir aktuāli vienmēr. Un, šķiet, tas tā arī paliks.

Bet ir arī tendences, kas laiku pa laikam mainās – piemēram, aizraušanās ar gariem nagiem. Ja vien darbs atļauj un pašai patīk – kāpēc ne!

Lai gan ikdienā visai neērts, bet īpašam pasākumam gari nagi (bet bez fanātisma!) kā radoša izpausme būs ļoti piemēroti un sievišķīgi.

Vēl kāda tendence – “apzeltītie nadziņi”. Kāda dāma noteikti vēl atceras deviņdesmito gadu modi un nagu lakas ar spīdumiņiem! Šobrīd modē nokrāsot visu nagu vienmērīgā zelta vai sudraba tonī.

Raibākai ikdienai noderēs arī manikīrs ar vienu spilgtu detaļu – viegli, priecīgi, uzmundrinoši. Ja zīmējums vai zelta imitācija, tādu veido tikai uz viena vai diviem nagiem, tas pats attiecas uz ziediņiem, pērlītēm un citiem rotājumiem.

Avots: “Makataka”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru