Šis OBLIGĀTI jāzina vēl dzīvam esot! Lūk, kādēļ apbedīšana notiek trešajā nāves dienā!

Lai cik arī mums negribētos dzīvot mūžīgi, cilvēkiem ir lemts kādreiz nomirt. Tāpēc darīšanas ar bērēm agri vai vēlu skars ikvienu. Ir svarīgi zināt, kā sagatavoties šai dienai, bet galvenais – kad aizvadīt pēdējā ceļā mirušo.

Šodien mūsu redakcija izstāstīs tev, kādēļ ir pieņemts apbedīt mirušo tieši trešajā dienā pēc nāves. Un tāpat arī par parējām dienām, kuras ir jāievēro pēc kristiešu tradīcijām.

Kā apglabā cilvēkus

Pēc pareizticīgo kanoniem ir pieņemts apglabāt mirušo trešajā dienā pēc viņa nāves. Kādēļ tieši trešajā? Piektdiena Jēzus Kristus nomira, bet svētdienā augšāmcēlās. Tādēļ arī trīs dienas. Tālāk pēc kristiešu kanoniem cilvēka dvēsele līdz trešajai dienai atrodas uz Zemes, bet no trešās līdz devītajai dienai tai izrāda pēcnāves pasauli.

Kā apgalvo svētie tēvi, trīs dienu laikā mirušā dvēsele atrodas blakus pie viņa ķermeņa. Ja mēs apglabāsim ķermeni, tai nebūs kur doties. Šajā laika periodā starp ķermeni un dvēseli vēl saglabājas savstarpējā saistība, kuru nekādā gadījumā nedrīkst pārtraukt. Dvēselei pēdējas 3 dienas jāatrodas mājās, tuvu cilvēku starpā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru