Šis tēvs saņēma vēstuli no dēla, kas viņu ļoti šokēja

Dārgais tēti,

Es tev rakstu šo vēstuli tādēļ, ka man nācās aizmukt prom ar savu jauno draudzeni, jo es uzzināju, ka jūs ar mammu mūsu attiecības neatbalstāt. Steisija- mana lielākā laime un mīlestība. Bet es zināju, ka tu neatbalstīsi mūs, dēļ viņas tetovējumiem, pīrsingiem un baikera apģērba, un tādēļ, ka viņa ir vecāka par mani. Bet tā nav nekāda kaislība. Tēti, viņa ir stāvoklī!

Steisija uzskata, ka mēs būsim ļoti laimīgi kopā. Viņai ir treileris kādā mežā, un ēdiens kas pietiks visai ziemai. Mūsu abu sapnis ir daudz bērnu. Steisija atvēra man acis uz to, ka Marihuāna nav nemaz tik kaitīga, tādēļ esam izlēmuši, ka audzēsim paši un pārdosim citiem, lai mums būtu nauda kokaīnam un ekstazī. Pa to laiku mēs palūdzām izārstēt Steisijas AIDS, viņa to ir pelnījusi.

Neuztraucies tēti, man jau ir 15 gadu un es pats varu par sevi parūpēties. Kādu dienu mēs jūs iepazīstināsim ar jūsu mazbērniem.

Ar mīlestības vēlējumiem,

Tavs dēls Džošs

P.S. Tēti, šo visu es izdomāju, esmu pie Džeisona. Tikai gribēju tev atgādināt, ka ir sliktākas lietas par sliktām atzīmēm skolā (tas atrodas uz virtuves galda). Piezvani man kad varu doties mājās!

©TOPRAKSTI.LV

COMMENTS

 • <cite class="fn">Vega Āboliņa</cite>

  DŽošs un Steisija… nu labi, tiktāl būtu būt ticami – bet bildē uz kaut kā vidēja starp vēstuli un priekšautiņu KIRILICĀ rakstīts Папе /Tētim/ WTF???

 • <cite class="fn">Viesturs Kalnietis</cite>

  TAS IR FAKE!!!
  Negribu pieminet kas so te cilvekiem ir taisijis jo tasPASIEM IR LABAK JASAPROT IESAKU CINITIES AR SIEDIEM MALDINAJUMIEM PAR PATIESO DZIVES SITUACIJU!

 • <cite class="fn">Endrijs Lībergs</cite>

  tiešām viņš to izdarīja?

Pievienot komentāru