Skaitlis “12” numeroloģijā: dzimšanas dienas, vārda, mēneša nozīme

Optimisms, iztēle, efektīva komunikācija, iedvesma, sadarbība – tās ir tikai dažas no milzum daudzajām ļoti interesantajām skaitļa “12” īpašībām, par ko šodien pastāstīsim.

Skaitlis “12” ir radošs skaitlis, tā ir divu skaitļu – “1” un “2”. Šis skaitlis ir zināms numeroloģijā kā lielisks veids, kā paust individualitāti.

Skaitļa “12” pamata skaitlis ir “3”, kas veidojas, saskaitot “1” un “2”. Tas nozīmē, ka skaitlis “12” izstaro trīs skaitļu enerģiju: 1, 2, 3.

Skaitlis “1” rezonē ar jauna sākuma svārstībām, palīdzot radīt realitāti no nekā. Skaitlis “2” ir līdzsvars, tas palīdz harmonizēt dzīvi un emocijas, ģimeni un draugus, kā arī attiecības un darbu.

Šis skaitlis arī cildina mīlestību. Skaitlis “3” ir savienošanas un saikņu skaitlis. Tas savieno cilvēku ar ģimeni un draugiem, ļauj pilnībā izpausties.

Ja esi dzimis 12. datumā
Ja esi dzimis 12. datumā, tu esi pietiekami radošs cilvēks, lai rastu izeju no jebkurām grūtībām.

Neatkarīga un par sevi pārliecināta personība. Tu no sirds nododies darbam, esi augsta līmeņa profesionālis. Apzinīgs ģimenes cilvēks, ar atvērtu sirdi pret apkārtējiem.

Tev dzīvē nepieciešams īsts partneris, bet labākās zāles ir smiekli. Lai gan tu viegli veido kontaktu ar cilvēkiem, reizēm tu vari būt arī kautrīgs.

Ja 12 ir tava vārds skaitlis
Tu vai paust savu individualitāti, darbojoties radoši. Tu esi enerģisks un profesionāls, tev veicas darbs ar cilvēkiem. Tev svarīgi draugi un ģimene.

Tev ir plašas un dziļas zināšanas par savu apkārtni, un tu vienmēr vēlies uzzināt vēl vairāk. Tev vienmēr patīk kārtīgi izsmieties. Tev šķiet neiespējami soli solī iet pa kāda cita iemīto ceļu, tu gribi palikt neatkarīgs un izvēlēties pats savus mērķus.

Ja esi dzimis decembrī
Decembris ir gada pēdējais mēnesis un zīme, ka viens gads beidzas un aiziet, bet sākas nākamais. Tas pats attiecas uz decembrī dzimušajiem cilvēkiem. Viņi var viegli atlaist veco, lai pieņemtu kaut ko jaunu.

Pat ja neesi dzimis decembrī, tas ir ļoti piemērots mēnesis, lai atvadītos no pagātnes un sāktu kaut ko jaunu. Skaitļa “12” spēks aptver visu mēnesi un palīdz sasniegt mērķus!

Dziļākā skaitļa “12” nozīme
Kopumā skaitlis “12” padara cilvēku sabiedriskāku, optimistiskāku un radošāku. Tas nozīmē lielāku iecietību pret citiem, bet neļauj nevienam apspiest savus talantus. Cilvēki, kas ar to saistīti, ir patstāvīgi, jautri, harismātiski.

Šis skaitlis arī norāda, ka beidzies viens personīgās pieredzes cikls. Tas ir noslēdzies un ļauj meklēt nākamo apzinātības pakāpi. Skaitlis “12” norāda uz iekšējo spēku un pat ļauj atbrīvoties no veciem, sliktiem ieradumiem.

Avots: “Flytothesky”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru