Šodien ir oktobra spoguļdatums. Kā izvairīties no problēmām 10.10.?

Foto – Pixabay

Desmitā mēneša desmitais datums ir apbrīnojama diena ar spēcīgu enerģētiku. Numerologi savos kalendāros tādas dienas izceļ ar sarkanu krāsu!

Pasaulē 10. oktobrī valda skaitlis Divi. Lieta tā, ka skaitlim 10 nav spēka. Svarīgas ir tikai tā sastāvdaļas – 1 un 0. Divi vieninieki un divas nulles veido divnieku. Pēc enerģētikas tas ir īsts provokators, tāpēc cilvēkiem jākontrolē emocijas.

Ir piecas rīcības, kuru dēļ veiksme no ļaudīm var novērsties. 10. oktobrī no šīm kļūdām labāk izvairīties!

Finanses un darbs 10. oktobrī
Divnieks provocēs cilvēkus uz egoistisku rīcību. Daudziem maza gabaliņa vietā gribēsies visu pīrāgu, bet tas nu gan ir nepareizi!

Egoisms un sakāpināta alkatība ir divi galvenie finansiālu panākumu ienaidnieki. Nebaidies strādāt komandā, tērēt laiku un spēkus kopējam labumam. Dāsnums attaisnosies jau tuvākajā nākotnē.

Numerologi atzīmē, ka mērķus visvieglāk būs sasniegt ar cītīgu darbu. Labāk nedzīties pēc vieglas peļņas, bet sekot iepriekš apstiprinātam plānam. Pārmērīgas ambīcijas veiksmi atbaidīs.

Divnieka valdīšanas laikā pirkumi ne vienmēr ir veiksmīgi, tāpēc riskēt nevajadzētu.

10. oktobrī galvenais ir nedoties iepirkties vienatnē. Paņem līdzi kādu, kas varētu dot vērtīgu padomu.

Neaizdod naudu un neaizņemies pats, tas palīdzēs saglabāt gan naudu, gan veiksmi.

Mīlestība un attiecības
Attiecības ar cilvēkiem var nedaudz sarežģīties saasināta pašvērtējuma un lepnības dēļ. Katrs uzskatīs sevi par Visuma centru, tāpēc iespējami daudzi asumi, strīdi un viedokļu sadursmes.

Vajadzētu vienkāršāk izturēties pret vārdiem, kā arī uzmanīgi sekot līdzi apkārtējo rīcībai, jo šajā
dienā var parādīties katra cilvēka patiesā seja.

10. oktobrī mīlestība var kļūt stiprāka, bet var arī ieplaisāt. Lai neīstenotos otrais scenārijs, ieklausies otrās pusītes teiktajā. Flirtam un jaunu cilvēku iepazīšanai diena nav labvēlīga.

Randiņš nebūs veiksmīgs, bet, ja uzskati, ka izredzes ir labas, vari riskēt, lai iepazītos ar iepatikušos cilvēku. Piesaistīt mīlestību palīdzēs pašpārliecinātība un veselais saprāts.

10. oktobrī pāri, kuri daļēji vai pilnībā zaudējuši savstarpējo uzticēšanos, var ķerties pie buramvārdiem pret krāpšanu. Iespējami greizsirdības uzliesmojumi, kurus vislabāk apspiest jau iedīglī.

Garastāvoklis un veselība 10.10.
Cilvēku veselību Divnieks tieši neietekmē, bet pārmērīga pārliecinātība par sevi un nevēlēšanās ieklausīties veselajā saprātā var radīt lielas problēmas. Šajā dienā būtu labi neaizrauties ar alkoholu un nepārslogot sevi ar darbu.

Sporta zālē arī nevajadzētu pārcensties, saglabājot spēkus līdz vakaram.

Garastāvoklis 10. oktobrī būs stabils. Konkrētu mērķu esamība palīdzēs izvairīties no liekiem pārdzīvojumiem. Neatkāpies no dienas plāna, seko tam līdz pat vakaram!

Avots: “Tayni-Miro”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru