Telpaugi mīlestības piesaistīšanai. Labākais laiks tos iegādāties!

Foto – Pixabay

5. Mirte
Nupat precētiem pāriem šis augs palīdz padarīt laulību laimīgu un veiksmīgu, ģimenēs tas ienes harmoniju un laimi. Vairākās valstīs tieši mirtes tiek dāvinātas jaunlaulātajiem kāzās, jo šā auga enerģētika padara to par patīkamu un noderīgu velti.

6. Aihrizona
Tautā to sauc par “mīlestības koku” vai “laimes koku”. Un viss pateicoties tā īpašajai enerģētikai, kas dāvā ģimenēm harmoniju, mīlestību, laimi un savstarpēju saprašanos.

7. Kalateja
Kalateju uzskata par ģimenes laimes simbolu, tās sargu un prieka glabātāju. Šāds augs tavā mājā ļaus aizmirst par strīdiem, nedienām un savstarpējas sapratnes trūkumu, jo tam piemīt īpašs brīnumains spēks.

8. Hlorofīts
Latvijā populārs augs, ko tautā uzskata par ģimenes laimes un miera simbolu. Hlorofītam piemīt spēcīga enerģētika, kas ļoti noderīga gan jaunajām ģimenēm, gan tiem, kam aiz muguras jau daudzi kopdzīves gadi.

9. Dekoratīvā zaķskābene
Šo augu turēt mājās ieteicams gan tiem, kas vēlas iegūt mīlestību, gan tiem, kas grib saglabāt ģimeni, laimi un harmoniju tajā. Tiek uzskatīts, ka šā auga enerģētika lieliski palīdz mīlas lietās un nodrošina simtprocentīgu harmoniju attiecībās.

10. Antūrija
Antūriju dēvē par “vīrieša laimi”. Visiem bez izņēmuma šis augs dāvā veiksmi un laimi mīlestībā, bet stiprā dzimuma pārstāvjus apvelta arī ar “vīrišķo spēku”.

(Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem)

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru