Tests “Karmiskās kārtis”. Izvēlies kārti un uzzini, kas notiks tuvākajā nākotnē!

Intuitīvi izvēlies vienu no karmiskajām kārtīm un saņem vēstījumu tuvākajai nākotnei.

Pirmā kārts
Pienācis laiks, lai tava dzīve kļūtu vieglāka. Laiks iziet dievišķās labvēlības ceļu ar uzticēšanos, vienkāršību un pieņemšanu. Tev nevajag censties kaut ko sasniegt. Tu vari lieliski virzīties uz priekšu bez piesaistes un atkarības no apstākļiem tā, lai viss notiktu pēc tavas vēlēšanās.

Efektīvitātes likums mums liek darboties gudrāk, bet ne vienmēr smagāk. Tas ir līdzīgi tam, kā mēš ļaujam vilnim nest sevi uz krastu, nevis visiem spēkiem peldēt vienatnē vai pat pret straumi, kas to padarītu vēl grūtāku.

Tādējādi tev jāiemācās ieklausīties universālajā Visumā. Reizēm tev gribas doties uz priekšu, bet intuitīvās zināšanas liek saprast, ka ir laiks atpūtai.

Efektivitātes likums tāpat reizēm zināms kā mazākās pretestības ceļš. Mēs varam atrast spēku, kas nāk palīgā, kad mēs visu atlaižam un ticam, jo Visums zina, ko dara. Notici tagad. Tici, ka viss atnāk īstajā brīdī.

Otrā kārts
Kad tu meditē, paliec uzticīgs tam, kas iedvesmo tavu sirdi un palīdz kļūt spēcīgākam. Tu esi šajā pasaulē, lai dzīvotu savu dzīvi un būtu uzticīgs tam, kas tev patiesi svarīgs.

Ieklausies savā sirdī. Ko tu mīli tik ļoti, ka esi gatavs tā dēļ pārvarēt jebkurus šķēršļus? Kas tevi motivē un iedvesmo? Ne tas, kas šķiet iespējams vai praktisks, bet tas, kas ir patiess un īsts? Mēs esam stiprāki, kad patiesi ieklausāmies savā sirdī.

Kad vēlamies būt tie, kas esam, Visums var mūs vadīt. Kad tu mācies un pieņem savu patieso būtību, tavas vibrācijas kļūst spēcīgākas. Visums ir ļoti dāsns, neapšaubāmi labvēlīgs un mīlošs, tāpēc dos tev visu, lai tu varētu īstenot sapņus.

Trešā kārts
Ar šo kārti tu saņem augstāko spēku ziņu par to, ka tavā dzīvē notiek karmiska tīrīšana, apvienojot tavus paša pūliņus un garīgo iedvesmu no Visuma. Pienācis laiks izdziedēt vecās brūces uz visiem laikiem!

Karma nav sods. Karma ir mācībstundas plāns mūsu dvēselei šai dzīvē. Tā vēsta par mūsu un mūsu dvēseles attīstību, reizēm caur izaicinājumiem, bet reizēm caur svētību!

Avots: “Tayni-Miro”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Kas tu esi – romantiķis, sapņotājs vai reālists?

Psiholoģisks tests. Kādu burtu paslēptu pamanīji pirmo, tas daudz pateiks par raksturu!

TESTS. Izvēlies krūku un uzzini ļoti labus jaunumus!

TESTS. Izvēlies debesu spīdekli un uzzini, kāds tumšs spēks tev piemīt!

COMMENTS

Pievienot komentāru