Darbs no mājām: kādi rēķini jāsedz darba devējam?

Foto – Pixabay

Pieaugot saslimstībai ar Covid-19, arvien vairāk valsts un pašvaldības iestāžu, kā arī privāto uzņēmumu pāriet uz darbu attālinātā režīmā.

Valsts darba inspekcija saskārusies ar darbinieku vēlmi, lai tiktu apmaksāti elektrības rēķini un citas papildu izmaksas. Daudzi darba devēji tos daļēji arī apmaksā. Kas jānodrošina pašam darbiniekam un kas darba devējam, to skaidroja “Panorāma”.

Valdība šodien tomēr nelēma ļaut mazo skolēnu vecākiem visā valstī pašiem pieņemt lēmumu – bērnam apmeklēt skolu vai palikt mājās un mācīties attālināti. Katra skola pati varēs lemt par labākajiem risinājumiem.

Ņemot vērā attālināto mācību pieredzi pavasarī, ir skaidrs, ka zināšanu līmenis, mācoties klātienē vai attālināti, var atšķirties. Ir arī pierādīts, ka attālināto mācību laikā aug zināšanu plaisa skolēnu vidū.

Slimnīcas ir gatavas uzņemt un ārstēt tos, kam nepieciešama palīdzība, taču, turpinoties Covid-19 straujākai izplatībai, medicīnas iestādēm var rasties grūtības. Kā to risināt, šodien skaidroja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti.

Latvijā pagājušajā diennaktī atklāti 136 jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi. Pozitīvi bija 2,7% testu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru