“Tu esi ļauna, jo nesamaksā manus parādus!” Linda Mūrniece apkopojusi spilgtākos vēstījumus Facebook

Ekrānuzņēmums no Facebook

Uzņēmēja, bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece bieži dalās pārdomās par savu privāto dzīvi un sabiedrībā notiekošajiem procesiem savā publiskajā lapā Facebook. Iespējams, tieši tāpēc viņa piesaista arī dažādus visai dīvainus “pielūdzējus”, kas nereti ļoti kļūdainā latviešu valodā izsaka dažādus piedāvājumus un pat pretenzijas.

Nupat Mūrniece apkopojusi spilgtākos citātus no saņemtajām vēstulēm.

“Tu esi muļķe, jo gribi izglābt pasauli. Tu esi ļauna, jo nesamaksā manus parādus. Tu esi nožēlojama, jo nestrīdies ar mani par politiku.

Tu esi debila, jo negribi iet ar mani uz randiņu (te gan daudz kļūdu teikumā). Tu esi neiecietīga, jo tev nepatīk, ka es zvanu fb mesendžerī (kas izrādās, zvana) trijos naktī.

Tu esi neglīta, jo tev nav 18. Tu esi resna, jo man tā liekas. Tu nekad nebūsi laimīga, jo negribi atbraukt palikt pa nakti manā istabā mammas Skrundas mājā (kļūdas ielieciet paši).

Tu esi stulba, jo… vienkārši esi. Kā tev nav kauna precēties un šķirties? Kā tu uzdrošinies iet pa ielu pēc tam, kad mēs esam tev sarakstījuši rupjības? Kā tu vispār iedomājies smaidīt?

Un kas tev tas par darbu, kas ļauj samaksāt kredītus? Un tev ir draugi? Bērni? Kas tas vispār ir?!Tu iedomājies, ka tevi kāds var mīlēt tevis pašas dēļ, ne zīmēšanās vai cigarešu paciņas?

Tu raksti savas pārdomas publiski? Tu neesi gudra. Esi resna. Tev ir kaķis?!!! Šausmas, kā viņš tevi pacieš?…”

Nē. Šis nav murgs. Tā ir realitāte, ikdiena, apvienota vienā garā citātā no visiem saņemtajiem. Paralēlā pasaule, kura ielien manā dzīvē un noteikti katra dzīvē, kam dzīve notiek.

Es dzīvoju. Sasniedzu vairāk kā varētu vēlēties. Zaudēju daudz. Ilgojos, skumstu, mīlu. Ceru, ka mani mīl. Atbalstu, palīdzu, raudu, smejos. Un pasaku paldies katram, kurš domās ir blakus.

Tā ir īstā dzīve- būt līdzās, apskaut, pateikt stiprus vārdus un domāt līdzi.

Pārējam nav nozīmes, lai gan dažkārt tam pievēršamies. Lai saprastu, ka svarīgākais ir pašos un ļoti tuvu.

Par mums – stiprajiem, raksta Mūrniece.

Pievienot komentāru