Turpmākās divas nedēļas ar fotoradariem tiks fiksēti arī tie auto kuri nepārkāpj ātrumu un saņems sodu! LŪK KURI!

Līdz 4. februārim Latvijā fotoradari pastiprināti kontrolēs transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanas un automašīnu tehniskās apskates derīguma termiņus, raksta skaties.lv.

Laika posmā no 22.janvāra līdz 4.februārim LTAB sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) un Valsts policiju īsteno sociālu kampaņu, kuras mērķis ir skaidrot sabiedrībai OCTA un tehniskās apskates savlaicīgas veikšanas nepieciešamību, kā arī mazināt to autovadītāju skaitu, kas neiegādājas OCTA vai nokavē tehniskās apskates derīguma termiņus.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) valdes loceklis Juris Stengrevics, šobrīd vēl nav iegūti dati no fotoradariem, taču mobilās ekipāžas līdz šim brīdim ieguvušas informāciju 2359 transportlīdzekļi.

Ļoti bieži šie pārkāpumi – OCTA polises un tehniskās apskates neesamība iet roku rokā. Mēs varam redzēt, ka kādi 20% no neapzinīgajiem autovadītājiem pārkāpj abas lietas. Tas nozīmē, ka viņi nav bijuši aizmāršīgi, bet izlēmuši pārkāpt likumu apzināti.

Tāpat Stengrevics skaidro, ka šādu automašīnu pārbaudi būtu nepieciešams veikt ilgāk, taču biroja rīcībā ir ierobežots finansējums. Vienlaikus LTAB pārstāvis ir pārliecināts, ka divu nedēļu laikā izdosies uzzināt, kāda ir situācijas uz Latvijas ceļiem.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos raidījumam “900 sekundes” sagatavoto video sižetu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru